Zaloguj się, aby obserwować  
kacper97pl

Nie chcesz chodzić do szkoły? pisz dlaczego!

33 postów w tym temacie

Czytając wasze argumenty mam szczerą nadzieję że żartujecie.

Jak jeszcze chodziłem do szkoły to też jej nie lubiłem jak 90% dzieciaków i młodziaków:)
Ale nie lubiłem z jednego powodu. Bo musiałem rano wstawać, czego nie lubię do dziś:)

Ale z całym szacunkiem argument w stylu "Bo dostaje się czasem niskie oceny", "Bo shkoua ogupia, i same the bille tam som." czy "bo moja nauczycielka od języka jest trzepnięta" są po prostu żałosne(pod warunkiem że szczere).

Jak się ktoś nie uczy to i pały dostaje czasami.
=====> Mechu95. Skoro same debile są w szkole to rozumiem że i o sobie tak myślisz, to wynika z twojego stwierdzenia.

A jak nauczycielka jest "trzepnięta" to trzeba jej nie podpadać i nie rzucać się w oczy za bardzo to nie będzie się czepiać.

Oj mówię wam. Szkoła w porównaniu tego co po jej zakończeniu czeka to jest malutki pikuś.
Doświadczam tego co dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:37, Quire napisał:

Czytając wasze argumenty mam szczerą nadzieję że żartujecie.

Nadzieja ktora jest prawda - bo to praktycznie jest zart. Jak wszystkie posty w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 18:37, Quire napisał:

=====> Mechu95. Skoro same debile są w szkole to rozumiem że i o sobie tak myślisz, to wynika
z twojego stwierdzenia.

Patrz moj poprzedni komentarz. Przeciez ja wiem ze w szkole nie moga byc same The Bille (:)). Np tacy nauczyciele - zeby zostac nauczycielem trzeba sie duuuzo uczyc, chodzic na studia, praktykowac. Ale chyba przyznasz, ze niektorzy nauczyciele sa naprawde trzepnieci - np. jak na kazdej lekcji w ogole nie mozna gadac, i do tego ciagle kaze robic nam jakies bezsensowne eseje...Tak wiec nowy argument:

9. Bo mozna dostac kopa od żuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie lubie szkoły.
Mam głupią nauczycielkę od majmy.
Zawsze mi coś głupiego do głowy w budzie przychodzi.
Nudzi mi się tam jak skur$*&@$.
Nie chce mi się rano wstawać.

I tak dalej. Nie chce mi się myśleć teraz nad powodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy chodzić do szkoły ale jesteśmy jak niewolnicy nudzimy się ale jak bedziemy przysypiać to dostaniemy 1 lub uwagę no przesadziłem ale prawie nikt nie lubi tam chodzic. oto przykłady jak powinno być

1. idziemy na godz. 1150 a konczymy o 1520 lub o 1430
2.wakacje trwają 3 miesiące
3. ferie powinny 1 miesiąc
4.powinniśmy mieć 3 dniowy weekend ( czytaj łikend)
5.nie chodzimy do szkoły 3 tygodnie po świętach
6. rok szkolny trwa 5 miesięcy
7.a reszta roku to wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś to przełożyć na polski? Bo bez znaków interpunkcyjnych o tego nie da się pzeczytać.

BTW

Ja nie lubię chodzić do szkoły, bo trza wcześnie wstawać ;) I stresik na kartkówce, człowiek przez to żyje krócej ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo lepiej bym wykorzystał czas spędzony w tym głupim budynku z bandom debili za biórkami... Chociażby grając na x lub PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... od szkoły odpycha mnie matematyka, fizyka i j. angielski. Trzyma mnie j. polski i W-F. Jedyne lekcje, na którch można odpocząć od innych lekcji :P

Gorzej, jak na polskim przyjdzie nam coś pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować