Zaloguj się, aby obserwować  
redio

Lego StarWars - problem

6 postów w tym temacie

Witam !
Otóż mam problem z tą grą. Pierwsze misje grałem z kolegą, czyli on był jednym ludkiem a ja drugim, a teraz chciał bym pograć samemu.Czy jest możliwość gry tylko na jedną osobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:04, radek9 napisał:

Witam !
Otóż mam problem z tą grą. Pierwsze misje grałem z kolegą, czyli on był jednym ludkiem a ja
drugim, a teraz chciał bym pograć samemu.Czy jest możliwość gry tylko na jedną osobę ?

proszę na przyszłość korzystać z wyszukiwarki, to nic nie kosztuje, tym tematem zaśmieca pan forum...

proponuję dopisać się do tego tematu :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21013#u_6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:04, radek9 napisał:

Witam !
Otóż mam problem z tą grą. Pierwsze misje grałem z kolegą, czyli on był jednym ludkiem
a ja drugim, a teraz chciał bym pograć samemu.Czy jest możliwość gry tylko na jedną osobę
?

Witam,w lego star wars jest taka opcja,nie umiesz czytać,a jeśli czegoś potrzebujesz to wiejdz na stronę www.google.pl i wpisz swuj problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 09:30, papcio99 napisał:

swuj


A ty za to nie umiesz pisać. I nie odsyłaj ludzi do googli bo po to jest forum, żeby ludzie się pytali, czyż nie? Jak masz coś do powiedzenia na temat gry, napisz w temacie podanym przez Toxika.

Pozdrawiam

PS. To jest temat sprzed miesiąca, nie ma sensu go odświeżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 17:04, radek9 napisał:

Witam !
Otóż mam problem z tą grą. Pierwsze misje grałem z kolegą, czyli on był jednym ludkiem
a ja drugim, a teraz chciał bym pograć samemu.Czy jest możliwość gry tylko na jedną osobę
?

Wystarczy włączyć grę. Jak chcesz grać z kolegą, to on musi nacisnąć F2, a wtedy włącza się możliwość kontroli drugim ludkiem. Normalnie można tylko jednym kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować