Zaloguj się, aby obserwować  
KoGut_MaLuTkI

Xbox Live! na jaki region wybrać?

13 postów w tym temacie

siema ponieważ w naszym biednym kraju co nie dostajemy aż tak dużo pieniędzy i co ludzie dużo strajkują i nie ma jeszcze polskiego Xbox Live! mam problem na jaki region mam zajerestrować konsole? żebym nie dostał BAN-a?

ps. to prawda że za live! sie płaci czy tylko za kupienie zdrapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 14:42, KoGut MaLuTkI napisał:

ale pomoc :/


Spokojnie. To, że nikt nie odpowiada, nie oznacza, że nikt nie chce Ci pomóc. Być może nikt z obecnych nie zna odpowiedzi na to pytanie, i uzyskasz ją dopiero po jakimś czasie. Dopisywanie się do swojego wątku nic nie da, i może zostać potraktowane przez modów jako spamowanie.

Możesz też zwrócić się z tym pytaniem do Microsoft Polska ( http://www.microsoft.com/poland/cok/ ), może oni będą w stanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 14:49, Ringno5 napisał:

> ale pomoc :/

Spokojnie. To, że nikt nie odpowiada, nie oznacza, że nikt nie chce Ci pomóc. Być może nikt
z obecnych nie zna odpowiedzi na to pytanie, i uzyskasz ją dopiero po jakimś czasie. Dopisywanie
się do swojego wątku nic nie da, i może zostać potraktowane przez modów jako spamowanie.

Możesz też zwrócić się z tym pytaniem do Microsoft Polska ( http://www.microsoft.com/poland/cok/
), może oni będą w stanie Ci pomóc.


ehe ehe a Microsoft powiedzą że wtedy zbanuje konto >,>

no cóż spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 09:48, KoGut MaLuTkI napisał:

siema ponieważ w naszym biednym kraju co nie dostajemy aż tak dużo pieniędzy i co ludzie dużo
strajkują i nie ma jeszcze polskiego Xbox Live! mam problem na jaki region mam zajerestrować
konsole? żebym nie dostał BAN-a?

ps. to prawda że za live! sie płaci czy tylko za kupienie zdrapki?


Zapytaj się tutaj:)
Temat o Konsolach http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633#u_6973

a co do Xlive to kupujesz zdrapki,wpisujesz kod i grasz dopóki się nie skonczy termin(np.kupisz zdrapke na 2 miesiace,to grasz 2 miesiace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:04, KoGut MaLuTkI napisał:

dobra zadzwoniłem do microsoft ale mówią że pomoc techniczna to 1 a tu aktywacja dacie mi kurcze
numer telefonu do pomocy technicznej?


Przecież numer do pomocy technicznej jest na tej samej stronie, na dole, w części podpisanej właśnie POMOC TECHNICZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:09, KoGut MaLuTkI napisał:

tak ale jakoś nie widze numeru telefonu proszę pana


...

Jak rany... przecież jak wół jest napisane:

Informacje o zakresie i zasadach wsparcia technicznego dostępne są:

* poprzez email: pomoc@microsoft.com
* pod numerem telefonu: 0 801 308 801 lub 0 22 594 19 99
* na stronie internetowej: support.microsoft.com/zasady

Zadzwoń, wybierz numer pomocy technicznej albo poczekaj aż zgłosi się operator i poproś żeby Ci podali numer lub przełączyli. To takie trudne?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować