Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

Rainbow six Vegas 2

18 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2008 o 20:28, Bratek196 napisał:

Już o tej grze było co nie co, premiera w marcu.

Tak, było o tym wspomniane w newsach w CDA. Był też news na gram.pl --> http://www.gram.pl/news_9QngGu8_Rainbow_Six_Vegas_2_w_marcu_2008.html
Tu mamy trailery --> http://www.gametrailers.com/game/5848.html
A tu screenshoty ---> http://media.pc.gamespy.com/media/142/14220055/imgs_1.html
Tu mamy trochę info o niej --> http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=10778
Ja osobiście bardzo wyczekuję tej gry. "jedynka" bardzo mi się podobała, i nie mogę się doczekać kontynuacji fabuły. Na końcu był przecież napis "ciag dalszy nastąpi" :)
PS. Jako założyciel, ty powinieneś podać te informacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło. Jestem gdzieś w połowie jedynki, nie mam czasu na granie ostatnio. Ale podoba mi się. O ile dwojeczka nie skoczy bardzo w górę z wymaganiami sprzętowymi z pewnością kupię, może nie w dniu premiery ale na pewno przy pierwszej reedycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że na trailerach widać całą drużynę Bravo z Rainbow Six Vegas, czyli Logana, Jung-a Park, i Michael-a Waltersa. W info. na gry-online podane jest że tworzymy nową postać. Jak myślicie, jak to rozwiążą ? Moim zdaniem do drużyny dołączy czwarty komandos i to właśnie my nim będziemy.
Astmatyk --> wymagania nie powinny skoczyć w górę. Grafika na screenach jest porównywalna z jedynką, więc wciąż ładna. Co najwyżej mogą zoptymalizować silnik, bo pierwsza część czasem lubiła przyhaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w tą grę wciąż nasuwa mi się jedno pytanie: Czemu w tak fajny tytuł gra tak mało ludzi? Mam tu na myśli tryb online oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że gra mało ludzi.
Wiem, że to strasznie głupio brzmi, no ale niestety taka mentalność gier przez sieć.
Z pewnością grałoby więcej, gdyby było więcej graczy - wzajemne wykluczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokix:
Wbrew pozorom to co napisałeś nie jest ani głupie ani absurdalne. Taka smutna prawda że duża ilość grających w dany tytuł napędza kolejnych graczy do grania.

Pirxpl:
Radosna rozwalanka? Moim zdaniem vegas2 ma wszystko żeby taką właśnie grą być. Mnie osobiście granie w nią przysporzyło wiele radość i gdyby nie to że mogę w nią grać na "nie swoim" komputerze to dawno zastąpiłaby CoD4 które już trochę zaczyna mi się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Właśnie próbuję uruchomić grę Rainbow Six Vegas 2.Po ściągnięciu updatu z netu(gra sama to robi)pojawia mi się komunikat-uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się,ponieważ nie znaleziono D3D9_36.DLL.Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić te n problem.

Instalowałem dwa razy i dalej to samo.Może ktoś wie o co chodzi ?
Mam xp aktualizowany niby w najnowsze bajery,czyli SP3.

Może ktoś wie jak rozwiązać mój problem/Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
zwracam się takim małym pytaniem
czy dam radę pograć w rainbow six vegas 2 na moim sprzęcie
oto specyfikacja :
Typ procesora AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+
Karta Graficzna NVIDIA GeForce 8500 GT (512 MB)
Pamięć RAM 2048 MB (DDR 1)


Proszę o Szybką odpowiedź
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale na stronie Gry-Online podają dość wysokie wymagania
Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

wiec nie wiem czy będzie płynnie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:25, Parcival napisał:

ale na stronie Gry-Online podają dość wysokie wymagania
Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 7 GB
HDD, Windows XP SP2/Vista


wiec nie wiem czy będzie płynnie działać


Grałem w RSV2 na Sempronie 2500+, Geforce 7600GS i 1GB ramu. Chodziło strawnie na średnich. Nie wiem dlaczego, ale RSV2 to jedyna gra na Unreal Engine 3 która chodzi dobrze nawet na średniej klasy komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować