• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
korni9

problem z kontem - gram.pl

Pytanie

witam.Mam pewien problem.Zacznę od początku.Kiedys jak byłem mniejszy dostałem na gwiazdke worms armageddon.zalozylem sobie 1 konto na cdprojekt(wtedy gram.pl jeszcze nie było) i zarejestrowałem sobie je.Po 2 latach dostałem znów grę ale była to the settlers III.znów założyłem nowe 2 konto lecz o tamtym zapomniałem.I teraz sprawa:jak mogę tak zrobic zeby to 1 konto usunąć i tamte wormsy przerejstrowac na tamto konto??proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.01.2008 o 12:21, korni9 napisał:

witam.Mam pewien problem.Zacznę od początku.Kiedys jak byłem mniejszy dostałem na gwiazdke
worms armageddon.zalozylem sobie 1 konto na cdprojekt(wtedy gram.pl jeszcze nie było) i zarejestrowałem
sobie je.Po 2 latach dostałem znów grę ale była to the settlers III.znów założyłem nowe 2 konto
lecz o tamtym zapomniałem.I teraz sprawa:jak mogę tak zrobic zeby to 1 konto usunąć i tamte
wormsy przerejstrowac na tamto konto??proszę o pomoc.


Niestety, ale nie ma takiej możliwości, jeśli chodzi o wirtualne pieniądze. Ale jeśli masz nadal kod seryjny do Wormsów możesz ( z tego co pamiętam, chyba) zarejestrowac grę jeszcze raz, tylko kasy nie dostaniesz.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2008 o 12:27, korni9 napisał:

neistety klucz zgubiłem.Szkoda:/.Ale czyda sie tamto konto usunąć??bo tam mam aktualnego maila
a na tym nowym mam starego

Raczej nieda się tego konta usunąć ;/ A klucz możesz chyba dostać nowy, tylko musisz maila do CDP napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2008 o 12:31, korni9 napisał:

A mógłbys podać namairy??Bo nigdzie maila nie moge znależć.A vhyba CDP może to konto usunąć(na
życzenie) :D


Namiarów to nie znam, w tym ci nie pomoge ;/
A cdp faktycznie, chyba moze konto usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować