Zaloguj się, aby obserwować  
Endriu3986

Piraci z Karaibów - problem z przejściem dalej

49 postów w tym temacie

Ludzie jestem niewiarygodnym szczęściarzem!!!!!! Nie wierze!!!! Poszedłem do tawerny w Redmond jakiś koleś mnie zapytał czy chcę z nim pograć w kości, ja się zgodziłem i graliśmy w kości o jakąś dziewczynę!!! Wygrałem ją! Sprzedałem i nagle ze 100 tysięcy mam 920 milionów! Jak to możliwe? Nie używałem żadnych kodów!!! Jupi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:38, Adam Rurek napisał:

Ludzie jestem niewiarygodnym szczęściarzem!!!!!! Nie wierze!!!! Poszedłem do tawerny
w Redmond jakiś koleś mnie zapytał czy chcę z nim pograć w kości, ja się zgodziłem i
graliśmy w kości o jakąś dziewczynę!!! Wygrałem ją! Sprzedałem i nagle ze 100 tysięcy
mam 920 milionów! Jak to możliwe? Nie używałem żadnych kodów!!! Jupi!!!!!!!!


O dziewczynę?! Powiedz w jakim dokładnie ty jesteś momencie i opisz sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No byłem w tawernie w Redmond jakiś koleś zapytał mnie czy chcę z nim zagrać w kości, poszliśmy na górę zagraliśmy, ja wygrałem i wyszedłem i ten koleś który siedział w tawernie zapytał czy może kupić ode mnie tą laskę, ja się zgodziłem i ze 100 tysięcy zrobiło mi sie 920 milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,, zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:02, Adam Rurek napisał:

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę
ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,,
zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma


wiesz co nudne jest już wypowiadanie się w dwóch tematach o tym samym. Wybierz sobie jeden temat o "Piratach" i tam dawaj pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,, zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:46, Adam Rurek napisał:

Ej ludzie mam pytanko powiedzcie mi gdzie do jakiego miasta mam iść jeśli już zdobędę
ten posążek, bo wiem że mam się spotkać z Danielle a ona mówiła że w domu jakiegoś ,,
zabawnego staruszka'''' z Oxbay a w Oxbay nikogo nie ma


powtarzasz się
idź do latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją odszukaj Danielle.Mianowiciegdy ide do kopalni zostaję zaatakowany tak jak powinno być.Ale oni nie chcą mnie pojmać tylko zabić.Gdy udaje mi sie ich pokonać nie wiem gdzie dalej jest Danielle.Według poradnika jest na Isla Muelle ale tam plynę i jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować