Zaloguj się, aby obserwować  
332

Burnout Legends PSP

7 postów w tym temacie

Zapraszam do wypowiedzi na temat wspaniałej gry którą jest Bournout Legends na PSP. Sama przeszłam ją i mogę w razie czego pomóc.

Burnout Legends to esencja najlepszych cech niesamowitej serii wyścigowych gier akcji. Obecna w tej grze samochodowa anarchia jest połączeniem niewyobrażalnych prędkości i totalnej destrukcji z rozbudowanymi cechami, dostępnymi wyłącznie w wersji na konsolę PSP.
Niebezpiecznie szybka, mobilna rozgrywka w Burnout Legends odbywa się m.in. na trasach znanych z gier Burnout, Burnout 2: Point of Impact oraz Burnout 3: Takedown - przystosowanych specjalnie z myślą o agresywnej jeździe na PSP.
Burnout Legends to zupełnie nowy wymiar drogowego szaleństwa. W grze dostępnych jest wiele nowych samochodów oraz bonusów do odblokowania. Dziewięć klasycznych trybów rozgrywki przeprojektowano dla potrzeb przenośnej konsoli – obecne będą m.in. Crash, Burning Lap oraz Pursuit i Eliminator.
Gracze mogą się również spodziewać wielu godzin emocjonującej zabawy wieloosobowej poprzez WiFi. Burnout Legends to szeroki wachlarz opcji dla wielu graczy, możliwość rozgrywania mistrzostw, a także system GameShare, dzięki któremu będzie można grać ze znajomymi przy użyciu jednego egzemplarza gry na nośniku UMD.

Grafiki -

20080121143731

20080121143740

20080121143745

20080121143750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:40, 332 napisał:

Zapraszam do wypowiedzi na temat wspaniałej gry którą jest Bournout Legends na PSP. Sama przeszłam
ją i mogę w razie czego pomóc.


Hej bardzo dobry pomysł na temat będzie tu można trochę sobie pogadać.
No racją jest to że Burnout na PSP to must have. Co prawda w Legends nie grałem za dużo, ale za to przeszedłem prawie całego ( musiałem oddać koledze ) Dominatora. Gierka bardzo fajna a i Legends też ogólnie wymiata. Pozdro

P.S. Jesteś ten sam rocznik co ja XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2008 o 10:48, PsP GaMeRzOnE napisał:

Hej bardzo dobry pomysł na temat będzie tu można trochę sobie pogadać.
No racją jest to że Burnout na PSP to must have. Co prawda w Legends nie grałem za dużo, ale
za to przeszedłem prawie całego ( musiałem oddać koledze ) Dominatora. Gierka bardzo fajna
a i Legends też ogólnie wymiata. Pozdro

P.S. Jesteś ten sam rocznik co ja XD



No widzisz :) dlatego dobrze się dogadujemy. Chyba kupię sobie też Dominator''a ;)
Prawie wszystkie wyścigi w Legends przeszłam na złocie!! tylko kilka "rozwalnkowych" torów przejść nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 11:49, 332 napisał:

No widzisz :) dlatego dobrze się dogadujemy. Chyba kupię sobie też Dominator''a ;)
Prawie wszystkie wyścigi w Legends przeszłam na złocie!! tylko kilka "rozwalnkowych" torów
przejść nie mogę.


o lol to ja bym się z tobą ścigać nie chciał jak ty taka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 12:36, PsP GaMeRzOnE napisał:

o lol to ja bym się z tobą ścigać nie chciał jak ty taka dobra


:D Męczyłam tą gre u babci na wsi, a tam była taka nuuuuuda i tyle wolnego czasu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 18:04, 332 napisał:

> o lol to ja bym się z tobą ścigać nie chciał jak ty taka dobra

:D Męczyłam tą gre u babci na wsi, a tam była taka nuuuuuda i tyle wolnego czasu xD


Hehe to tak jak ja u babci na wakacje zawsze zabieram jakąś konsolę bo na wsi to nuda.Ostatnio był Pegasus. Contra rządziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez przeszedlem cala gre ;] bardzo mi sie podoba ;] ale mi sie zepsula plytka rozwalila sie opakowanie potrzaskalo pelno rys i dupa xD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować