Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek4550

Kłamstwa...kłamstewka...co jeszcze?

62 postów w tym temacie

>

Dnia 25.01.2008 o 22:25, piotrek4550 napisał:

4.Mam taki dar ,że jak nawet wyjdzie to na jaw i tak sie wybronię...Więc....

>

No rzeczywiście, powód do dumy jak jasna cholera. Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 22:36, Ceteris Paribus napisał:

> 4.Mam taki dar ,że jak nawet wyjdzie to na jaw i tak sie wybronię...Więc....

O prosze jaka analogia ;-) Moze oceniasz ze ludize to debile, ale sa tez tacy jak ja, ktorzy
jak zobacza ze cos krecisz to jzu sobie w glowie zanotuja klamca, manipulant itp.


Ale w kłamstwie właśnie o to chodzi żeby ktoś inny sie nie pokapował.To sie nazywa charyzma....umiejętność przekonywania i rozmawiania z ludźmi i jeśli połączyć to z umiejętnością kłamania i logicznego myślenia ...można zdziałać cuda.Trzeba myśleć...że jeśli sie coś powie a potem sie powie coś innego to wiadomo że będzie trudniej...dlatego przed kłamstwem pomyśleć a nie jak idiota lecieć na chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:35, Mroczny Joga napisał:

Zmieniłem zdanie zostan negocjatorem a tak serio myślisz że jesteś zajebisty ty i te twoje
"..." ?


Tak ja i mój ........................... jesteśmy zajebiści...nie jesteśmy tacy szarzy jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:37, Mroczny Joga napisał:

i to cie zgubi ;) ja wole byc szczery do bulu a nie byc zakłamany a wiesz co to znaczy że jestes
zakłamany to że nie masz odwagi komus powiedziec czegos prosto w oczy ^^


...nie nie....jeśli nie kłamię to mowie całkowita prawdę....tak tak...zgubi mnie to oczywiście tyle lat już z tym żyje i co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami musimy kłamac aby chronic osobę na której nam zależy a czasami kłamiemy abyśmy nie musieli odpowiadac na trudne pytania ogólnie kłamstwo jest łatwiejsze niż prawda ( oczywiście nie popieram kłamstwa ) ale wiele osób kłamie ja staram się jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:37, Mroczny Joga napisał:

i to cie zgubi ;) ja wole byc szczery do bulu a nie byc zakłamany a wiesz co to znaczy że jestes
zakłamany to że nie masz odwagi komus powiedziec czegos prosto w oczy ^^


Tyle razy mówiłem ludziom prosto w oczy co o nich myślę....kłóciłem sie z połowa nauczycieli bo inni bali sie odezwać...wiec nie mów mi ze nie mam odwagi czegoś powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:41, Mroczny Joga napisał:

czyli masz 10lat :) a czemu nie odpowiedziałes na druga częsc postu ?


Patrząc na twoja ortografię to ty masz 10 lat....10-latek nie umie kłamać tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak głosi pewna piosenka, kłamca musi mieć dobrą pamięc... jednak zazwyczaj kłamstwo lubi wychodzić na wierzch - co prawda częst zależy to od kalibru kłamstwa...
Lecz co jest udowodione naukowo, kłamstwo jest strasznie powszechne, a jeśli ktoś nie potrafi kłamać nawet w najmnijejszych sprawach, to należy to uznać za ułomność, gdyż nie pozwala to żyć do końca normalnie...
miałem jeszcze dopisać dalszą część, ale me kochanie mnie odgania od kompa, a w tym wypadku nie powinno się kłamać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:43, Mroczny Joga napisał:

No i co też lubie "dyskutowac" z nauczycielami ale prosze cie skoncz sie wchwalac ze twoje
kłamanie jest takie zajebiste pochwal sie tym gdzie idziej


Ale dlaczego.......zajebiste...zajebiste....moje kłamanie jest zajebiste...dlaczego mam sie chwalić tym gdzie indziej jak to temat o kłamstwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:43, Mroczny Joga napisał:

No i co też lubie "dyskutowac" z nauczycielami ale prosze cie skoncz sie wchwalac ze twoje
kłamanie jest takie zajebiste pochwal sie tym gdzie idziej


Dyskutować a kłócić to 2 rożne rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:47, Radek Morrowind napisał:

skoro umiesz i lubisz kłamać to mówiąc, że chcesz z nami o tym pogadać też możesz kłamać...
skąd mamy ci wierzyć ? a może dziewczyna ciebie rzuciła ? całkiem poważnie pytam



UUU...co za hipoteza....nawet gdyby rzuciła....to gówno bym sie przejął..należę do tych osób co same sobie wystarczają...No może was kłamie kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować