Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Lasio

Podstawy gry GTA2

5 postów w tym temacie

Jeśli gramy pierwszy raz w "dwójkę", możemy czuć się trochę zieloni...
Jeśli tylko przeczytasz ten artykuł, będziesz wszystko wiedział o podstawach GTA2.

Plusy i minusy w gangach

To jest tabelka z Twoim respektem u gangów. Jeśli wykonamy misje np. dla Zaibatsu będziemy mieć plusa u nich, ale minusa u Yakuzy. Tak samo będzie jeśli zaatakujesz np. Yakuze to zniknie u Ciebie plus, a u Zaibatsu zniknie minus. Te punkty są zawsze widoczne w lewym górnym rogu.

Nazwa dzielnicy

To jest nazwa dzielnicy w której jesteś. Tabliczka widoczna na górze ekranu.

Nazwa pojazdu

To jest nazwa samochodu w którym aktualnie jesteś. Tabliczka widoczna u góry ekranu.

Nazwa broni

Jeśli zabijemy jakiegoś gangstera, lub policjanta, będziemy widzieć jak leży jakaś broń. Jeśli na nią najdziemy pokaże się u góry napis, jaką broń zdobyliśmy.

Ilość pieniędzy

To jest ilość pieniędzy jaką posiadamy. Ilość wzrasta, jak zabijemy kogoś, efektownie stukniemy naszym autem w inne auto, po zaliczonych misjach lub przy misjach dodatkowych. Liczba będzie widoczna w prawym górnym rogu ekranu.

Dalsza część już niedługo ;] (pierwszy raz zakładam tu temat i nie wiem czy wszystko będzie ok.)
Niestety nie jest okey bo nie wiem jak wstawić zdjęcia (pełne) między tekst, więć albo mi ktoś doradzi albo temat do zamknięcia :/

20080127213823

20080127213954

20080127214145

20080127214250

20080127214438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:51, Dark Lasio napisał:

Niewszyscy znają strone www.gtasite.pl więc napisałem to co am tu...


Tak, bo linka to trudniej podać, niż kombinować z kopiowaniem i umieszczaniem obrazków pod postem. No i jak się poda linka to jest czytelniej, a tak nie może być! W końcu wtedy byłoby wiadomo, że nie ty jesteś autorem tych słów...

Podsumowując 2 uwagi: Jeśli gra ma już swój temat na forum, to nie zakładamy kolejnego żeby podać jakieś informacje lub kody, bo zapewne po dwóch dniach utonie w morzu innych tematów. Dopisujemy się do istniejącego. Warto skorzystać z tego=> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27
Dwa, jak już coś kopiujesz z neta, to podaj łaskawie źródło, żeby nikt nie pomyślał, że to twój tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować