Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Sebat

Gears of War 2 - Temat Ogólny

486 postów w tym temacie

A ja sądze, że Epic games po takich stratach po wydaniu GoW na kompa i UT3 nie wyda GoW2. Epicy stracili tyle kasy, że wydanie GoW 2 na pc im się po prostu nie opłaca... Pc''towcy piracą a potem narzekają, że to wina konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ale troche bez żartów no . Epic games powinno wydać gowa 2 na pc , bo jak niby pecetowcy (którzy nie mają xboxa 360) mają znać dalsze losy marcusa fenixa po gowie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:12, iwan san napisał:

nie ale troche bez żartów no . Epic games powinno wydać gowa 2 na pc , bo jak niby pecetowcy
(którzy nie mają xboxa 360) mają znać dalsze losy marcusa fenixa po gowie 1

Ale Epicowi chyba bardziej, od tego czy PC''towcy poznają los marcusa bardziej zależy na kasie... Tak jest praktycznie zawsze... Chyba, że Epic chce stracić znowu tyle kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:20, Xardas731 napisał:

Jak by na robieniu gier producenci tracili tyle kasy to byśużywał kompa tylko do przeglądania
stron www

To poczytaj ile Epic stracił... Na jedną oryginalnę przypadało KILKADZIESIĄT pirackich kopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:03, destro177 napisał:

> Siemka, małe pytanko. Jak zrobimy z kolega kampanie w coopie na insane to wpadnie
osiagniecie
> za singla na insane?
Nie ma osobnych osiągnięć dla singla i co-opa, to praktycznie to samo:) I chyba nawet
będziesz miał zapisane gry wszystkie, tylko nie wiem czy jako Dom, bo jako host (Marcus)
na 100% będziesz miał zapisaną grę.


Dziękuje ślicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś skończyłem. Gra po prostu rządzi i dzieli, dawno temu nie grałem w nic tak wspaniałego.

Spoiler

Etap z jazdą Brumakiem jest przejawem geniuszu panów z Epic Games, a cutscenki są genialnie wyreżyserowane.

Polecam każdemu posiadaczowi Xboxa 360, moim zdaniem najlepsza gra na tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, grając w GoW 2 czuję się jak widz wspaniale wyreżyserowanego filmu. Wszystko jest bardziej dopracowane niż w części pierwszej, płynniej układa się w całość, jeszcze bardziej mogłem wczuć się w bohaterów i zidentyfikować się z nimi... Ale jest jeden minus - brakuje mi ultrazłoczyńców jak RAAM czy Berserkerka - Skorge niestety nie rekompensuje mi w pełni tego braku, ale gra i tak jest piękna IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh.
Cut-scenki podzielone są dla mnie dwa rodzaje.
Udane i ... beznadziejne.
Scena, gdy

Spoiler

Dom wkurzył się (1 chapter), że ''znów stracił Marię'', skok Centaurem z Colem i resztą Delta Squad nad kanionem...

tandeta niczym z amatorskich filmów nagrywanych komórką. Za bardzo wychwalacie tę grę. Nieco popsuty (choć wciąż dobry) multi, sporo niewykorzystanego potencjału - czy ta gra naprawdę jest lepsza od jedynki, jako całokształt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 22:25, WorldWar3PL napisał:

Cut-scenki podzielone są dla mnie dwa rodzaje.
Udane i ... beznadziejne.


No już nie mów, że tylko "udane":P Taki jeden wyciskacz łez jest świetny, naprawdę byłem miło zaskoczony.

Spoiler

Chodzi o scenę z żoną Doma

. I koniec zachwalania jedynki, bo sobie kupię drugą, na X!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za gardło ścisnęła to prawda,

Spoiler

ale wolałem żeby przeżyła, bo niezła była z niej dziewucha

. Ostatnia cut scenka też jest porządna,
Spoiler

przez chwilę się bałem, że "centrala" odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 23:35, Alexx1 napisał:

Ostatnia cut scenka też jest porządna

Spoiler

Tak, te zaloty "centrali" do Marcusa mnie rozwaliły:D


Spoiler

Co do laski, też myślałem że ją odnajdzie w jakimś normalnym stanie, a to co zobaczył nie dało mu innego wyboru, jak kulka. Zauważyłeś że nawet miała na głowie ślady, jak by jej czaszkę otworzyli i przy mózgu grzebali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, ale zastanawia mnie

Spoiler

ile czasu ją tam trzymali, bo od złapania Taia, to mógł minąć dzień, fizycznie był dość zjechany, ale psychikę to miał zniszczoną. Maria wyglądała jeszcze gorzej, a chyba też dość szybko ją znaleźli. Cały czas myślę po co to robili. A wiesz może coś więcej o przodkach? Kim oni byli? Ludźmi zarażonymi jakimś wirusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to zbieram wszystkie "znajdźki", i potem jak będę miał wszystkie to zamierzam je razem przeczytać. Trochę informacji w nich jest.

Spoiler

Kilka faktów kieruje mnie ku przekonaniu, że to ludzie stworzyli Szarańczę, a przodkowie to wczesne ich formy, nieudany eksperyment czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra naprawdę jest lepsza od jedynki, jako

Dnia 21.12.2008 o 22:25, WorldWar3PL napisał:

całokształt?


Szczerze??? Moim zdaniem, bardziej dopracowali fabułę, wszystko lepiej trzyma się kupy, bardziej przypomina logiczną całość... Jednak grając w dwójkę nie czułem już takiego kopa jak przy części pierwszej, nie było tej adrenaliny co przy spotkaniu z bossami pokroju RAAMA, nie ma też takich postaci jak on, które chciałbym pociąć piłą od samego spojrzenia na nie, nie było tej furii i ekscytacji po przejściu gry - a wszystko to miałem w GoW, ta gra to dla mnie był szok i nadal do niej wracam. Zupełnie inny jest też klimat dwójki - w części pierwszej czułem, że to ludzie są zwierzyną łowną, tu już są agresorami... Nie ma tej "gęstej" atmosfery moim zdaniem. W GoW 2 jedyne co to bardziej uwidocznione relacje między bohaterami w drużynie Delta i uczynienie ich bardziej "ludzkimi"... Ktoś pewnie kiedyś powie, że nieco na siłę. Nie podoba mi się też zbytnie obniżenie poziomu trudności... W multi ani w co - opa nie grałem, więc się nie wypowiem. A niewykorzystany potencjał... To już chyba bolączka obu części. W każdym razie - żeby nie było - gra mi się tak czy siak podoba, mogli jednak pójść raczej w stronę tego, co było w jedynce... Świetna gra, jednak paru rzeczy mi tu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować