Zaloguj się, aby obserwować  
Pernia

Problem z Komputerem.

8 postów w tym temacie

Mam mały, (no może nie aż tak) problem z komputerem. Otóz po uruchomieniu, komputer jest tak jakby "zdolny do pracy" czyli nie wydaje zadnych odgłosów które by wskazywaly na to że coś robi. Po chwili zaczyna takowe wydawac, nie wydaje, wydaje itd. Po Pewnym czasie komputer zaczyna działac, ale chodzi o to, ze czasami Pasek start i wszystkie ikony są jakby "zablokowane", nic się nie da z tym zrobic. Wtedy tylko reset. Może to byc wina prawdopodobnie uszkodzonej myszki? ale nie wydaje mi się, poniewaz Przy innej, tez nie działa. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:36, Pernia napisał:

Mam mały, (no może nie aż tak) problem z komputerem. Otóz po uruchomieniu, komputer jest
tak jakby "zdolny do pracy" czyli nie wydaje zadnych odgłosów które by wskazywaly na
to że coś robi. Po chwili zaczyna takowe wydawac, nie wydaje, wydaje itd. Po Pewnym czasie
komputer zaczyna działac, ale chodzi o to, ze czasami Pasek start i wszystkie ikony są
jakby "zablokowane", nic się nie da z tym zrobic. Wtedy tylko reset. Może to byc wina
prawdopodobnie uszkodzonej myszki? ale nie wydaje mi się, poniewaz Przy innej, tez nie
działa. pomocy!

Może format pomoże ?? A często tak masz ?? A może nie uszkodzonej myszki tylko wejścia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj dysk Anty Wirusem. Może masz jakiegoś Vira...
Najlepiej jest sformatować cały dysk, instalka Windowsa od zera.
Sprawdź również temperatury podzespołów bazowych, oraz czy nie ma problemów z prezepięciami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 20:48, Tokix napisał:

Przeskanuj dysk Anty Wirusem. Może masz jakiegoś Vira...
Najlepiej jest sformatować cały dysk, instalka Windowsa od zera.
Sprawdź również temperatury podzespołów bazowych, oraz czy nie ma problemów z prezepięciami....


Format, instalka windy od zera... powiedz to tym skur&^$%!^@#! Co robią komputery od Acera, żeby Informowali o tym że można robic formata przed zakupem komputera, a nie po. I jeszcze może to, żeby Dodawali płytkę od Windowsa, a nie sam Klucz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:55, Tokix napisał:

Możliwe też że masz uszkodzone sektory dysku twardego, tak dla pocieszenie (^_^)
No to dzwoń, tam gdzie PC kupiłeś...


zmienialem cos przez Uruchom -> msconfig, ale ustawilem na domyslne, po czymm zrobilem skan, i juz jest lepiej...teraz tylko myszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, mam nową myszkę, ale komp dalej Nawala :/. Podpowiem, że zmieniałem coś przez uruchom -> Msconfig, może to dlatego? Ale mój problem wygląda następująco. Kiedyś, gdy komp działał normalnie, przy włączaniu Był dośc głośny, było wszystko Ok, normalnie się uruchamiało. Teraz jest cichutko, jak juz sie włączy to niby jest sprawny, ale Musze czekac, bo potem sie budzi ze jednak jeszcze musi cos otworzyc. Jak np odpalam gg, to wpisuję hasło, i musze czekac 2 minuty, zanim komp ''przypomni'' sobie, że ma Gg uruchomic. Inny problem to taki, że zawiesza się co kilka minut na jakies 10-15 sekund.Nie mogę przez to prawie w nic grac, i w msconfig jak cos to zmienailem tylko coś w zakladce "uruchamianie", żeby komp szybciej działał. Pomocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować