Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński edytor D'jinni dopiero pod koniec marca

37 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 17:37, this napisał:

Mam takie pytanie.
Skoro "Cena neutralności" nie będzie działać bez patcha 1.3 a wcześniej nie instalowałem
żadnego wcześniejszego, to będę musiał instalować wszystkie patche po kolei czy wystarczy
sam 1.3?

Wystarczy sam 1.3, bo to nie będzie patch 1.2->1.3, więc będzie dobrze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patcha mogli wydać wcześniej, skoro problemy "prawne" są tylko z edytorem :(. Niedawno skończyłem Wiedźmina będąc neutralnym, teraz bym chciał grać po stronie zakonu na hard, ale obawiam się, że patch nie będzie działał ze starymi save''ami (w końcu dużo zmienia w mechanice gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardziej niż sam edytor [którego nazwy zresztą nie spróbuję wymówić :P] interesuje mnie nowa przygoda :D o tak, więcej wiedźmina, to jest to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:29, pizmak666 napisał:

bardziej niż sam edytor [którego nazwy zresztą nie spróbuję wymówić :P] interesuje mnie
nowa przygoda :D o tak, więcej wiedźmina, to jest to! :D


Pff "Djinni" to nic innego jak swojski Dżin :P
A ja i tak pozostaję wierny BioWare''owskiej Aurorze naszej Jutrzenkowej Bogini ^^
A co do samego newsa, nie mogłem się powstrzymać aby tego nie skomentować

20080317200008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:00, skaybay napisał:

Pff "Djinni" to nic innego jak swojski Dżin :P


można i tak to rozumieć ; )
w sumie, mimo iż to to skomplikowane jest, może znajdzie się czas na zazębienie takiego cuda... może, w wakacje :/
obrazek kapitalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, spodziewałem się że jednak D''jinni zaliczy obsuwę :)

Według mnie to dobrze, bo przynajmniej zostanie on bardziej dopracowany, a graczy te kilka dni nie zbawi. Jest na co czekać, bo dzięki temu edytorowi na pewno powstanie wiele fajnych dodatków do Wiedźmina, co znacznie przedłuży i powiększy przygody w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wązne, że wogóle wyjdzie ;), a co do newsa, jest jedna literówka: " z niecierpliwością wypatrywali premiery edyotra", powinno być:"z niecierpliwością wypatrywali premiery edytora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D''jinni - było mówione, że wyjdzie w marcu i tak też będzie. Mała obsuwa, to jeszcze nic takiego. Cieszy mnie fakt, że razem z edytorkiem dostaniemy pierwszego moda oraz nowego patcha. Cóż, będzie trzeba powrócić do Wieśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, bo ja tu trochę zagubiony jestem. Czy ten patch 1.3 to ten o którym była mowa na przykład w tym filmiku "Wiedźmin Edycja Rozszerzona Promo"? Ponieważ tam mówiono na przykład o poprawieniu stabilności gry (nie znoszę tego, 1/3 prób zasave''owania gry powoduje jej wyłączenie), przyspieszeniu ładowania/zapisywania stanu gry o 70% itd. Z kolei napisane jest na thewitcher.com że wszystkie te poprawki wyjdą w połowie maja, a teraz otrzymamy "tylko" edytor modów i dodatkową przygodę. Czy ktoś z jakkolwiek pełnymi informacjami mógłby mi na to pytanie odpowiedziec? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować