• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
art7

Problemy z grą HAND OF GOD: LEGEND!

Pytanie

HELP! Mam problem z grą! Mój komp spełnia minimalne wymagania gry ale gra i tak się zacina! Mam wszystko zainstalowane sterowniki najnowsze i direx! Musiałem zmniejszyć detale! Myślę że mi pomożecie bo pomoc techniczna TEHLANDU jest... no nie powiem żeby nie niszczyć im opinii... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.03.2008 o 16:26, art7 napisał:

HELP! Mam problem z grą! Mój komp spełnia minimalne wymagania gry ale gra i tak się zacina!
Mam wszystko zainstalowane sterowniki najnowsze i direx! Musiałem zmniejszyć detale!
Myślę że mi pomożecie bo pomoc techniczna TEHLANDU jest... no nie powiem żeby nie niszczyć
im opinii... POMOCY!

To pochwal się co za masz za sprzęt, system operacyjny itp. skoro spełnia minimalne wymagania to może będziesz mógł grać tylko na minimalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 16:32, NITRO Techland napisał:

Wystarczy postawić odpowiednie pytanie na oficjalnym forum pomocy technicznej - na pewno
odpowiemy :)


Hmm... nie da się tam zalogować! Czy nie mógłby Pan osobiście mi pomóc?

ODP. do kolegi powyżej:

Już dawno zmniejszyłem detale. I dalej się zaciana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O ile wiem to wymagania minimalne są czasami takie że można bez problemu grać na średnich, a inne, że możesz tylko uruchomić grę;] Ale bylibyśmy wdzięczni jakbyś powiedział na jakim sprzęcie w niego grasz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

KARTA GRAFICZNA: GeForce 7300
RAM: 2 GB
PROCESOR: ItelPentium 4 3.07 GHz
SYSTEM: XP

I co? Minimalne spełnia a nie idzie. Znaczy zacina sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 18:02, art7 napisał:

I co? Minimalne spełnia a nie idzie. Znaczy zacina sie.


Małe pytanie... w jakiej rozdzielczości, i na jakich ustawieniach próbujesz grać? Bo "minimalne wymagania" zwykle oznaczają, że system taki wystarczy do grania w najniższej rozdzielczości z detalami ustawionymi na minimum. Dopiero "zalecana" konfiguracja pozwala w pełni cieszyć się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 18:09, Ringno5 napisał:

> I co? Minimalne spełnia a nie idzie. Znaczy zacina sie.

Małe pytanie... w jakiej rozdzielczości, i na jakich ustawieniach próbujesz grać? Bo
"minimalne wymagania" zwykle oznaczają, że system taki wystarczy do grania w najniższej
rozdzielczości z detalami ustawionymi na minimum. Dopiero "zalecana" konfiguracja pozwala
w pełni cieszyć się grą.



No tak jak zawsze w grach. Roździelczosc na najwyższej i grafika z paroma detalami i idzie w innych grach a tu musze grać na roździelczości nie pamiętam ale wiem że mała i grafice gdzie tylko mam zaznaczone pełny ekran

No a jak u was z grą??

(nawiasem mówiąc tam powinno dokładniej się ustawiać grafike... :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To, że inne gry działają Ci w maksymalnej rozdzielczości, nie znaczy, że każda gra w takiej będzie płynnie chodzić. Na tym właśnie polega różnica między konfiguracją minimalną, a zalecaną.

Jeśli próbujesz na kompie tylko trochę przekraczającym minimalne wymagania uruchomić grę w najwyższej rozdzielczości, to nie widzę powodu, byś się dziwił, że gra tnie. Pomoc techniczna tu nic nie pomoże, bo nie ma w czym pomóc - "winą", jeśli można tego słowa użyć, jest tu "konflikt" między wymaganiami gry, a tym, co Twój komp może jej zaoferować.

Jedyne, co możesz zrobić, to podczas zabawy wyłączać wszystkie programy, które mogą zżerać pamięć (czyli praktycznie wszystko, poza niezbędnymi procesami, w rodzaju antyvirów czy firewalla), zrobić sobie defragmentację partycji/dysku, na którym masz grę, i właściwie niewiele więcej. No, oczywiście poza pogodzeniem się z tym, że jednak musisz zejść z maksymalnej rozdzielczości na odrobinę niższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.03.2008 o 19:53, Ringno5 napisał:

To, że inne gry działają Ci w maksymalnej rozdzielczości, nie znaczy, że każda
gra w takiej będzie płynnie chodzić. Na tym właśnie polega różnica między konfiguracją
minimalną, a zalecaną.

Jeśli próbujesz na kompie tylko trochę przekraczającym minimalne wymagania uruchomić
grę w najwyższej rozdzielczości, to nie widzę powodu, byś się dziwił, że gra tnie. Pomoc
techniczna tu nic nie pomoże, bo nie ma w czym pomóc - "winą", jeśli można tego słowa
użyć, jest tu "konflikt" między wymaganiami gry, a tym, co Twój komp może jej zaoferować.


Jedyne, co możesz zrobić, to podczas zabawy wyłączać wszystkie programy, które mogą zżerać
pamięć (czyli praktycznie wszystko, poza niezbędnymi procesami, w rodzaju antyvirów czy
firewalla), zrobić sobie defragmentację partycji/dysku, na którym masz grę, i właściwie
niewiele więcej. No, oczywiście poza pogodzeniem się z tym, że jednak musisz zejść z
maksymalnej rozdzielczości na odrobinę niższą.



OK! Już sobie poradziłem z problemem wcześniej. :) Teraz już działa jak powinna. Pozdrawiam. Można temat zamknąć albo jeśli ktoś inny ma problem z grą to niech tu pisze. Ja sobie z moim problemem poradziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować