Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake ma termin wydania

28 postów w tym temacie

Szczególnie interesuje mnie, cz to faktycznie będzie przygodówka, cz jeszcze jeden survival horror. Mam dziwne przeczucie, że to jednak będzie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:35, Mr. Cin napisał:

W szkole, na szprzętach kilku kumpli i w jednej z kafejek. zreszta co to ma do rzeczy,
skonczymy ten offtop


Mnie po prostu denerwuje, ze ktos gada bzudry nie majac o czyms zielonego pojecia. Ale na szczescie era gier For Vista Only juz sie zbliza... oby jak najszybciej ;-P

Alan Wake bedzie prekursorem! A wiadomo, ze ktos/cos musi byc pierwsze ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2008 o 23:02, Kris_bla napisał:

Mnie po prostu denerwuje, ze ktos gada bzudry nie majac o czyms zielonego pojecia.

a mnie rozumowanie typu: Ja będę mial, a frajerzy nie ;p Zresztą pojęcie mam wystarczające żeby przedstawić taką opinię :)

Dnia 27.03.2008 o 23:02, Kris_bla napisał:

Ale na szczescie era gier For Vista Only juz sie zbliza... oby jak najszybciej ;-P

No ale powiedz mi jak jest sens tworzenia gier tylko pod vistę:
1. Na starusienkim xp łatwo można osiągnąć efekty zbliżone do DirectX 10 czego przykładem jest chociażby Crysis
2. System ten jest używany przez bardzo małą ilość osób w porównianiu do xp czy nawet 98/2000 więc po prostu im się nie opłaca robienie gier Vista Only

Dnia 27.03.2008 o 23:02, Kris_bla napisał:

Alan Wake bedzie prekursorem! A wiadomo, ze ktos/cos musi byc pierwsze ;-P

już i halo 2 próbowało jak i Shadowrun, i zadnemu z nich nie wyszlo to na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 00:55, Mr. Cin napisał:

a mnie rozumowanie typu: Ja będę mial, a frajerzy nie ;p Zresztą pojęcie mam wystarczające
żeby przedstawić taką opinię :)


Ja nie mam takiego podejscia, ze ja mam a inni nie. Nic mnie nie interesuje, ze ktos tego nie ma. Jesli sie chce grac w nowe gry to trzeba miec dobra karte graficzna, procesor, RAM etc... a takze nowy system i tyle ;-P

A jesli nie uzywasz Visty na codzien, to nie masz zielonego pojecia o tym systemie...

Dnia 28.03.2008 o 00:55, Mr. Cin napisał:

No ale powiedz mi jak jest sens tworzenia gier tylko pod vistę:
1. Na starusienkim xp łatwo można osiągnąć efekty zbliżone do DirectX 10 czego przykładem
jest chociażby Crysis


Zobaczymy jak wyjda gry z mysla o DX10 only, wtedy sie przekonamy jaka jest roznica w grafie ;-P

Dnia 28.03.2008 o 00:55, Mr. Cin napisał:

2. System ten jest używany przez bardzo małą ilość osób w porównianiu do xp czy nawet
98/2000 więc po prostu im się nie opłaca robienie gier Vista Only


Skoro sie oplaca robic gry na jedna konsole tylko, to i na jeden system tez sie w koncu oplaci ;-P Zwlaszcza, ze M$ pompuje w Viste mase kasy ;-P

Dnia 28.03.2008 o 00:55, Mr. Cin napisał:

już i halo 2 próbowało jak i Shadowrun, i zadnemu z nich nie wyszlo to na zdrowie


Ale te gry to raczej nie oszolomily nas grafika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dotychczas o grze nie mówiono zbyt wiele, mimo, że od początku wróżony jest jej sukces. Być może teraz sytuacja ta zmieni się."

to znaczy, ze teraz jej nie beda wrozyli sukcesu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować