Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Assassin''s Creed ma niskie wymagania. Mercenaries 2 pewnie też skoro to konwersja z konsoli ;)
GTA 4 w każdym razie będzie się ciąć.

Anyway, Carrefour zaczął wczoraj sprzedawać już, ale nie ma co się grzać, bo i tak się nie zagra przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że rozmawiacie na ten temat nie wspominając, że dla jednych określenie "chodzi jak złoto" skrywa ustawienia mega minimalne w rozdzielczości 640x480 (taki przykład) wtedy to i na Viście z 1 GB nic nie będzie się ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 10:58, OstrekPL napisał:

> Na Viście z 2GB RAMu wszystko się tnie.

jasne a assasin creed a merceneries 2?:D chodza jak zloto


koledze chodziło o to, że może się ciąć i niestety przyznam mu rację (chociaż życzę Ci jak najlepiej) Vista ma to do siebie, że sama zużywa w granicach 1 GB ramu więc na gry wiele Ci nie pozostanie. Zauważ, że w przypadku nowych gier w linijce zalecany ram bardzo często obecnie masz slash i osobny parametr dla "Wieśi" na 1GB/ 2GB dla Visty.
Prorokować nie będę, bom nie prorok :P ale wydaje mi się że te 1.5 GB w minimalnych to będzie do XP, więc 2 GB dla Visty to będzie trochę mało by w pełni komfortowo grać...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:11, RavenSoul napisał:

> > Na Viście z 2GB RAMu wszystko się tnie.
>
> jasne a assasin creed a merceneries 2?:D chodza jak zloto

koledze chodziło o to, że może się ciąć i niestety przyznam mu rację (chociaż życzę Ci
jak najlepiej) Vista ma to do siebie, że sama zużywa w granicach 1 GB ramu więc na gry
wiele Ci nie pozostanie. Zauważ, że w przypadku nowych gier w linijce zalecany ram bardzo
często obecnie masz slash i osobny parametr dla "Wieśi" na 1GB/ 2GB dla Visty.
Prorokować nie będę, bom nie prorok :P ale wydaje mi się że te 1.5 GB w minimalnych to
będzie do XP, więc 2 GB dla Visty to będzie trochę mało by w pełni komfortowo grać...
Pozdrawiam

jak bede mial xpka to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos tego paragon ktory narobil tyle zamieszanie.Jest on z Carrefoura z Radomia.Pojechalem tam dzis rano i nie ma,ani nie bylo w sprzedazy GTA 4 - pytalem obsluge.Jedyne wytlumaczenie jest takie,ze jeden z pracownikow mogl zakupic gre jeszcze z magazynu,przed wystawieniem jej na polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:13, OstrekPL napisał:

jak bede mial xpka to co?


Xp w "idle" zużywa ok 350 MB, więc zostanie Ci na grę ok 1,5 GB. Powinno starczyć. Ale lepiej poczekaj. Sprawdzisz jak Ci pójdzie na Viscie i dopiero wtedy podjmij decyzję czy wrócić do XP.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:16, OstrekPL napisał:

nie mam kasy

:D i mam swiezutkiego kompa


To zainstaluj XP. Trzeba było od razu wziąć 4GB, RAM tani jak barszcz jeszcze jest. Może jeszcze przez tydzień nie będzie RAM drożał to sobie kupię.

BTW Nie wiem po co instalować XP na 2GB RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 10:54, sp33dy1 napisał:

Na Viście z 2GB RAMu wszystko się tnie.


Tak i obraz jest czarno-bialy, a samochody jezdza tylko, ze kolka im sie nie kreca :)

Wracajac do tematu. Jestem ciekaw jak bedzie sprawowal sie tryb MP, bowiem koledzy (konsolowcy) gadali mi, ze graja tylko w singla, a MP zaden z nich do dzis nie odpalil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:17, RavenSoul napisał:

> jak bede mial xpka to co?

Xp w "idle" zużywa ok 350 MB, więc zostanie Ci na grę ok 1,5 GB. Powinno starczyć. Ale
lepiej poczekaj. Sprawdzisz jak Ci pójdzie na Viscie i dopiero wtedy podjmij decyzję
czy wrócić do XP.
Pozdrawiam


popsules mi humor tylko dostalem 150zl na swieta i se zamowilem juz a tu mi pindolicie:D az sie smutno mi zrobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie trzeba poczekac i kazda inna konfiguracja kompa bedzie inaczej dzialalo (nic odkrywczego) A to czy 4 GB i grafika GF 9xxx i porcek C2D 2,6 - calosciowo moze byc tak, ze gra bedzie chodzila na full na takim sprezecie jak podali, ale to sie zobaczy jak sie gre qpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 11:23, OstrekPL napisał:

popsules mi humor tylko dostalem 150zl na swieta i se zamowilem juz a tu mi pindolicie:D
az sie smutno mi zrobilo:D


hehe, nic się nie martw ^_^ ruszyć, ruszy a w razie czego na XP się przesiądziesz i znikną twoje problemy z Vistą :P
Chociaż nie podałeś konfigu swojego kompa ( z doświadczenia wiem, że wiele zestawów oferowanych przez sklepy to kompletna kicha w doborze i jeśli się chce dobrego kompa to najlepiej samemu złożyć lub poprosić o pomoc kogoś, kto się zna, wtedy unika się takich "cudów" jak Vista i 1 lub 2 GB ramu oraz GF7300 w zestawie z Vistą na przykład :P)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:26, BasteKSG napisał:

Wedlug mnie trzeba poczekac i kazda inna konfiguracja kompa bedzie inaczej dzialalo (nic
odkrywczego) A to czy 4 GB i grafika GF 9xxx i porcek C2D 2,6 - calosciowo moze byc tak,
ze gra bedzie chodzila na full na takim sprezecie jak podali, ale to sie zobaczy jak
sie gre qpi.


wiem cos o tym mialem komp 1.4 a mi chodzily gry takie ze luchuchu call of duty 4:D
na pudelkach przesadzaja
wiedzmin mi poszedl na tym 1.4 na srednich:D
chodzpodawaloze w rzadnym wypadku
stalker tak samo:d wiec poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:29, RavenSoul napisał:


> popsules mi humor tylko dostalem 150zl na swieta i se zamowilem juz a tu mi pindolicie:D

> az sie smutno mi zrobilo:D

hehe, nic się nie martw ^_^ ruszyć, ruszy a w razie czego na XP się przesiądziesz i znikną
twoje problemy z Vistą :P
Chociaż nie podałeś konfigu swojego kompa ( z doświadczenia wiem, że wiele zestawów oferowanych
przez sklepy to kompletna kicha w doborze i jeśli się chce dobrego kompa to najlepiej
samemu złożyć lub poprosić o pomoc kogoś, kto się zna, wtedy unika się takich "cudów"
jak Vista i 1 lub 2 GB ramu oraz GF7300 w zestawie z Vistą na przykład :P)
Pozdrawiam


quad q6600
gforce 9800gt
2gb ram
vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:36, RavenSoul napisał:

komputer piękny, nie licząc tego ramu oczywiście, trochę mało. Cóż jak gta 4 będzie Ci
się ciąć to wróć do XP i wszystko będzie hulać aż miło :P
Możesz jeszcze sprawdzić tutaj, GTA 4 już jest : http://www.systemrequirementslab.com


sprawdzalem :D:D:D:D i mam na minimum prawie recomend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować