Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

ja pierdo** zaraz anuluje te zamowienie bo to zal... jak jutro nie bedzie zrealizowane to anuluje i w czwartek jade do media markt
: |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:49, Farmerus napisał:

No teraz to i tak wylane bo już na pewno dzisiaj paczki nie poślą. Jedno co Ci mogę powiedzieć
to to, że gratuluję wrodzonej intuicji, która kazała ci kupić na Cenega.pl

To moje pierwsze zakupy w tym sklepie. Zaufałem im (pomimo tych wszystkich negatywnych opinii, których się naczytałem) i mam nadzieję, że wszystko przebiegnie jak należy : ), a na to się zapowiada. Miałem dokonać zakupu w zaufanej Ultimie, ale coś kazało mi zrezygnować i zamówić bezpośrednio na Cenega.pl. Ot cała historia : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:51, piterpan napisał:

Wie ktoś jakie sklepy można jutro odwiedzić, żeby dostać gta, bo to zamówienie na gram.pl
już anulowałem, ludzie tak się nie robi!!!!!! Pre-order dobre sobie



wszystkie, w któtych sprzedaja gry w wiekszych ilosciach. wybór zalezy od ceny z jaka bedzie konkretny sklep sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, najeżdżacie na gram.pl jakby to była ich wina. Jak nie dostali towaru to co mają nam wysłać? Mario? A później maila z przeprosinami że pomylili paczki?? Ja tam nie narzekam na gram.pl. Zapłaciłem, poczekam, wiem że przyślą na pewno. Po cholerę się tak stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde wkurzyłem się bo złożyłem zamowienie na pre-order, a teraz pisze, że dostępność za 1-14 dni, a u mnie ciągle, że zamówienie będzie wysłane gdy wszystkie produkty będą dostępne... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też moje pierwsze zakupy, bardzo się zawiodłem. Jak jutro nie przyjedzie mi gra to dzwonię do nich, a to nie będzie miła rozmowa dla sekretarki...

//edit Ich wina, jakby zadzwonili do Cenegi z opie**em to byśmy jutro już mieli, a że piszą Jutro albo w Czwartek, to będzie na 99% w czwartek, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dostali gier , to po co robią pre-ordery co ??

To samo z Fear 2 Project Origin , patrzcie trzy miesiące przed oficjalną premierą , założę się że będzie tak samo

Po prostu liczą na farta i mocno wierzą że dostaną gry na czas a tu zonk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:54, siewca1 napisał:

Ludzie, najeżdżacie na gram.pl jakby to była ich wina. Jak nie dostali towaru to co mają
nam wysłać? Mario? A później maila z przeprosinami że pomylili paczki?? Ja tam nie narzekam
na gram.pl. Zapłaciłem, poczekam, wiem że przyślą na pewno. Po cholerę się tak stresować.


To po co gadali jak do nich dzwonią że na pewno wyslą dzisiaj, a za godzine że nie ma gier ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crew 900- proszę cię po dobroci, przestań pisać takie debilizmy. Zawsze jesteś mądry, bo kopiujesz czyjeś poglądy. A mi chodzi o to, że sobie w kule lecą. Wiedzą, że nie dostali zamówienia i co? Nawet E-Maila z powiadomieniem, albo telefonu o tym? To jest nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że masz podobnego kompa do mojego więc jeśli gra do Ciebie przyjdzie to proszę o dokładną relację jak ona chodzi. Ja niestety zamówiłem na Wirtusie wraz z Civilization IV Complete Edition pocztą polską i znając jej pośpiech grę dostanę dopiero w poniedziałek. A miał być taki fajny weekend, dobrze że mam nowe CDA bo przynajmniej jest co poczytać i w co pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj do 22:00 nie będzie , że zrealizowane to też anuluje w końcu chyba każdy spodziewał się, że grę dostanie jutro a nie w czwartek dla niektórych to duża różnica. Zamówiłem przez internet tylko dlatego, że w moim mieście nie ma żadnego większego sklepu z grami, ale na jedno teraz wyjdzie czy sobie pojadę około 20 km do innego miasta gdzie mają nawet jeszcze lepiej bo będę miał pewność, że grę będę miał jutro. Tylko mam do was pytanie orientuje się może ktoś czy jutro gra będzie dostępna w Empiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 17:01, Santino93 napisał:

O widzę że masz podobnego kompa do mojego więc jeśli gra do Ciebie przyjdzie to proszę
o dokładną relację jak ona chodzi. Ja niestety zamówiłem na Wirtusie wraz z Civilization
IV Complete Edition pocztą polską i znając jej pośpiech grę dostanę dopiero w poniedziałek.
A miał być taki fajny weekend, dobrze że mam nowe CDA bo przynajmniej jest co poczytać
i w co pograć.

Nie ma sprawy : ). I tak zamierzałem to zrobić.

Dnia 02.12.2008 o 17:01, Santino93 napisał:

Patrzcie :
http://pl.youtube.com/watch?v=9w5CQRlO430

Niby płynnie , fajnie , ale nie zauważyliście nic dziwnego w tym gameplayu ?

Brak większej ilości samochodów na trasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck ma być jutro i koniec. Zamówienie na pre ordera składałem chyba z 2 jak nie 3 miesiące temu a tu takie jaja. Jutro jeszcze ewentualnie przeżyję ale jak gry nie dostanę w czwartek a nie daj boże do piątku to normalnie gram.pl is dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować