Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2009 o 23:34, Marcin08 napisał:

tzn z tego co mi się wydaje nie jest to błąd GTA IV a skopanego polskiego instalatora...
ja mam wersje z UK (stety albo niestety) i czegos takiego nie ma...

Dnia 06.01.2009 o 23:34, Marcin08 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez heyboy
Gdyby jeszcze to był polski instalator... Fakt faktem, że można to zaliczyć jako błąd wersji sprzedawanej w
Polsce. Ciesz się więc, że masz z UK :)


Wg mnie jest to kwestia zabezpieczenia antypirackiego, ponieważ "kopie zapasowe" też mają ten problem. Zastanawiam się tylko czemu polska wersja też to ma. Cenega w płyty z grami przecież nie ingerowała.

Marcin08 ---> Masz Windowsa po polsku, czy angielsku? Może to kwestia tego?

Co ciekawe, czytałem gdzieś i widziałem screena, że na Win7 ten problem nie występuje. Ale to można podciągnąć pod angielskiego Windowsa.

Dnia 06.01.2009 o 23:34, Marcin08 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Zauri
to "costam" jest baaardzo wazne :) bo najlepsze sa werjse GT, pozniej GS a na koncu raczej
sa GTSy. (GTX i innych nie bralem pod uwage bo za ich cene mozna miec oc o wiele lepszego)


Tobie to chyba chodzi o GTS na G80, bo GTS 512 MB (G92) wydajnościowo jest pomiędzy GT a GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 10:57, sp33dy1 napisał:

Marcin08 ---> Masz Windowsa po polsku, czy angielsku? Może to kwestia tego?

Co ciekawe, czytałem gdzieś i widziałem screena, że na Win7 ten problem nie występuje.
Ale to można podciągnąć pod angielskiego Windowsa.


No to wyjaśniłem. Problem występuje tylko na polskim Windowsie. Pytałem się kolegi, który ma angielskie XP i mówi, że autorun działa normalnie. Nie ma żadnych krzaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Na to nie wpadłem. No mam angielską wersję językową, nie przypuszczałem, że to może byc powód...
Swoją drogą tak czy siak, nie jest to problem samej gry a skopanego instalatora
Edit, sory nie wiedziałem że to już napisaleś, bo patrzyłem tylko w odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:27, Marcin08 napisał:

Heh. Na to nie wpadłem. No mam angielską wersję językową, nie przypuszczałem, że to może
byc powód...
Swoją drogą tak czy siak, nie jest to problem samej gry a skopanego instalatora
Edit, sory nie wiedziałem że to już napisaleś, bo patrzyłem tylko w odpowiedzi...


M$ też trochę sprawę pokpił, bo w końcu oni też to testowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 11:30, sp33dy1 napisał:

> Heh. Na to nie wpadłem. No mam angielską wersję językową, nie przypuszczałem, że
to może
> byc powód...
> Swoją drogą tak czy siak, nie jest to problem samej gry a skopanego instalatora

> Edit, sory nie wiedziałem że to już napisaleś, bo patrzyłem tylko w odpowiedzi...


M$ też trochę sprawę pokpił, bo w końcu oni też to testowali.


Zapewne nikt w M$ nawet nie sprawdzał na polskim windowsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej chce zainstalować nakładkę SP.3 na moje Sp.2 , czy instalując Sp.3 spowoduje usunięcie danych z dysków , na dysku C mam kilka bardzo ważnych aplikacji których nie umiem zainstalować . HELP!!!!!!!!!! GTA 4 potrzebuje SP.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:57, konikDARK napisał:

hej chce zainstalować nakładkę SP.3 na moje Sp.2 , czy instalując Sp.3 spowoduje usunięcie
danych z dysków , na dysku C mam kilka bardzo ważnych aplikacji których nie umiem zainstalować
. HELP!!!!!!!!!! GTA 4 potrzebuje SP.3

instaluj nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:10, Arisovo 14 napisał:

Wie ktoś jak można wklepać własną muzykę do GTA 4?


Moje Dokumenty ->Rockstar Games->GTA IV-> User Music
Potem jeszcze w grze w opcjach Audio musisz kliknąć Complete Scanning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem GTA4. Czekam z niecierpliwością, ale obawiam się optymalizacji silnika. Co z nim? Czy na 8800GT ruszy w średnich? Grałem wcześniej na Xboxie kumpla i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:22, zako95 napisał:

Właśnei zamówiłem GTA4. Czekam z niecierpliwością, ale obawiam się optymalizacji silnika.
Co z nim? Czy na 8800GT ruszy w średnich? Grałem wcześniej na Xboxie kumpla i polecam.


Nie wiem moze ruszyć ale będzie kiepsko działał...a jakie masz inne podzespoły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam problem z misja poboczna;dzwonie do job kaze mi jechac po jakis stary samochod ,wsiadam odjezdzam nim i kieruje mnie w inne miejsce stoje po miedzy drzewami i pisze huury up czyli pospiesz sie,wie ktos co trzeba zrobic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:26, rafekx 12 napisał:

> Właśnei zamówiłem GTA4. Czekam z niecierpliwością, ale obawiam się optymalizacji
silnika.
> Co z nim? Czy na 8800GT ruszy w średnich? Grałem wcześniej na Xboxie kumpla i polecam.

>

Nie wiem moze ruszyć ale będzie kiepsko działał...a jakie masz inne podzespoły??


Procek 3.0 E8400, 4GB ram, płyta Gigabyta GA-P35-Ds3l. Zapomniałem dodać, że moja grafa ma 1 GB pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:29, zako95 napisał:

> > Właśnei zamówiłem GTA4. Czekam z niecierpliwością, ale obawiam się optymalizacji

> silnika.
> > Co z nim? Czy na 8800GT ruszy w średnich? Grałem wcześniej na Xboxie kumpla
i polecam.
>
> >
>
> Nie wiem moze ruszyć ale będzie kiepsko działał...a jakie masz inne podzespoły??


Procek 3.0 E8400, 4GB ram, płyta Gigabyta GA-P35-Ds3l. Zapomniałem dodać, że moja grafa
ma 1 GB pamięci


No to myśle że na Medium jest szansa ale nawet na takiej karcie będziesz miał drastyczne spadki Fps''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego już chyba się przysposobiłem. Ale cóż poradzić jak jest słaba optymalizacja? A co z patchem, ale takim prawdziwym, a nie 30 kilka MB, będzie? A czy dał coś ten pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:35, zako95 napisał:

Do tego już chyba się przysposobiłem. Ale cóż poradzić jak jest słaba optymalizacja?
A co z patchem, ale takim prawdziwym, a nie 30 kilka MB, będzie? A czy dał coś ten pierwszy?


Pierwszy patch zupełnie nic nie dał, zwalonej optymalizacji żadne patche nie naprawią, niestety, za późno na to już...mogą co najwyżej bugi pousuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:46, Ecko09 napisał:

> Do tego już chyba się przysposobiłem. Ale cóż poradzić jak jest słaba optymalizacja?

> A co z patchem, ale takim prawdziwym, a nie 30 kilka MB, będzie? A czy dał coś ten
pierwszy?
>

Pierwszy patch zupełnie nic nie dał, zwalonej optymalizacji żadne patche nie naprawią,
niestety, za późno na to już...mogą co najwyżej bugi pousuwać.


Szkoda, że R* się nie postarał. Bano się o optymalizację i to się stało. Jedyne co mogli zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:01, Arisovo 14 napisał:

A wiecie może w jakim folderze są filmiki nakręcone przez ostatnie 45 sek?

C:\Documents and Settings\Twoja_Nazwa_Użytkownika\Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\Videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować