Zaloguj się, aby obserwować  
aragorn75

PROBLEM Z LAPTOPEM TOSHIBA satellite A200

2 posty w tym temacie

po 1 urchomieniu był napis: TRWA PRZYGOTOWYWANIE KOMPUTERA DO PIERWSZEGO URCHOMIENIA. jakos tak. potem musialem tylko wpisac nazwe uzytkownika, wpisac dwa razy hasło i potem ustawic date i godz. proste było ale potem napis zebym podał hasło podalem i niby w porządku ale potem napisane zebym zalogowal się w firmie toshiba wziąłem akceptuje i potem napisane ze nie mozna mnie zapisac z powodu braku internetu. i wtedy problem: pokazało mi się okienko w kturm są jakies rzeczy napisane kturych nie rozumiem i mozna tam cos wpisac ALE NIEWIEM CO! a mozna z tego tylko wyjsc krzyzykiem. CO MAM TERAZ ZROBIC CZY NIC NIE ZEPSUŁEM!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 14:14, aragorn75 napisał:

po 1 urchomieniu był napis: TRWA PRZYGOTOWYWANIE KOMPUTERA DO PIERWSZEGO URCHOMIENIA.
jakos tak. potem musialem tylko wpisac nazwe uzytkownika, wpisac dwa razy hasło i potem
ustawic date i godz. proste było ale potem napis zebym podał hasło podalem i niby w porządku
ale potem napisane zebym zalogowal się w firmie toshiba wziąłem akceptuje i potem napisane
ze nie mozna mnie zapisac z powodu braku internetu. i wtedy problem: pokazało mi się
okienko w kturm są jakies rzeczy napisane kturych nie rozumiem i mozna tam cos wpisac
ALE NIEWIEM CO! a mozna z tego tylko wyjsc krzyzykiem. CO MAM TERAZ ZROBIC CZY NIC NIE
ZEPSUŁEM!?!?!?!?!?


zapytaj tu

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89&u=1462

tam na pewno ktoś ci pomoże ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować