Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

dobrze że jest honor juz nikt nie moze się wycofać a po za tym szykuje się dwie nowe konkretne rasy zaproponowane przez użytkownoków alchemik i wilkołak są naprawdę spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prośbę w jednym. Czy mógłbym poprosić kogoś na lvl ok. 10 - 13 -15 do załatwienia ze 3 razy pod rząd gościa z ksywą mako2909? Cały czas mi daje wyzwania, a żeby było wcześnie atakuje mnie moją, zdradzoną sekretną taktyką!!! Wykorzystuje na przeciw mnie. Bardzo bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj honor spadł mi do ośmiu. Za niewinność. I teraz za wygrane walki dostaję trzy punkty rankingowe. A takie błędy zdarzają się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 15:34, W.S.A.D napisał:

Mam pytanie i prośbę w jednym. Czy mógłbym poprosić kogoś na lvl ok. 10 - 13 -15 do załatwienia
ze 3 razy pod rząd gościa z ksywą mako2909? Cały czas mi daje wyzwania, a żeby
było wcześnie atakuje mnie moją, zdradzoną sekretną taktyką!!! Wykorzystuje na przeciw
mnie. Bardzo bym prosił.


Jak cię ciągle atakuje tą samą taktyką to co za problem ustawić atak i obronę przeciwko niej. Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby ktoś kto cały czas używa tej samej taktyki miał szansę w więcej niż 2 walkach pod rząd (zwykle sam próbuje tej samej taktyki co zwykle jest kiepskim pomysłem, trzeba się ustawić pod przeciwnika w powtórnych walkach).
W ostateczności możesz odrzucić wyzwanie. Po kilku odrzuceniach od tej samej osoby honor ci nie spadnie, a koleś może oprzytomnieje i odechce mu się cię atakować. Sam raz musiałem tak zrobić gdy mnie koleś ciągle atakował. Pierwsze walki z nim wygrywałem, ciągle dawał zemstę, ale w międzyczasie walczył częściej i awansował o kilka poziomów wyżej niż ja. W końcu znudziło mi się przegrywanie (nawet dobra taktyka nie pomagała bo był po prostu silniejszy). Ale wystarczyło raz go odrzucić i miałem spokój.

Swoją drogą walki odrzucają też ludzie z top 30. Szczególnie ci którzy mają na kilka tysięcy walk niecałą setkę przegraną. Jeden taki ani raz nie walczył ze mną tylko ciągle odrzucał :). Bał się 5 lvl słabszej czarodziejki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...kolesie którzy atakują graczy o 2-3 poziomy niższe to naprawdę debile.Sam jednak przyjmuje takie wyzwania z nadzieją że kiedyś takiemu komuś dokopie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:24, Bingolo napisał:

Hmm...kolesie którzy atakują graczy o 2-3 poziomy niższe to naprawdę debile.Sam jednak
przyjmuje takie wyzwania z nadzieją że kiedyś takiemu komuś dokopie.^^

Ja bardzo szybko zrozumiałem, że tak robić nie powinno się. Przestałem w nigo grać bo źle wytrenowałem moją przerazę, miała za mało życia od innych graczy na tym samym poziomie o mnie jwięcej 20. Miałem wtedy 62 albo 64. A poza tym usunąłem sobie konto, przerazą mogę grać nadal ale już w zakładkę"konto wejść nie mogę". Z niecierpliwością czekam na oficjalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam traktuję grę jak zabawę(może właśnie przez to wygrałem tylko 17-20 walk a 40 ileś tam przegrałem?:P).Może i przegram kilkanaście sztuk złota ale jeśli wygram wyobrażanie sobie miny wściekłego 10 levelowego wiedźmina który przegrał z kolesiem grającym przerazą na 6 levelu jest bezcenne. :D

Ostatnio wyzwał mnie jeden koleś.Przegrał,2 razy zażądał zemsty-przegrał.Wtedy właśnie nachodzi mnie myślenie-skoro tacy kolesie nie wyciągają wniosków z porażki to jak chcą się zemścić.Cały czas stosowałem tą samą obronę składającą się głównie z magii a ten gościu używał jeszcze magicznych znaków.Ani razu nie widziałem u niego w obronie znaków anty magicznych chociaż wiedział że użyję przynajmniej dwóch zaklęć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem. Pierwszy raz koleś przegrał. Za drugim razem, wpsałem obelgę "Dobrze ci tak''. Przegrał. Dopiero za trzecią przegraną i obelgą "Nigdy nie wygrasz", sobie odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy w końcu wyjdzie ta finalna wersja ? Miała być w maju, potem miało się opóźnić o pare dni a tu gucio prawie 2 miesiące spóźnienia i żadnej wiadomości, oficjalengo stanowiska w tej sprawie ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:15, Bingolo napisał:

Ja tam traktuję grę jak zabawę(może właśnie przez to wygrałem tylko 17-20 walk a 40 ileś
tam przegrałem?:P).Może i przegram kilkanaście sztuk złota ale jeśli wygram wyobrażanie
sobie miny wściekłego 10 levelowego wiedźmina który przegrał z kolesiem grającym przerazą
na 6 levelu jest bezcenne. :D

Ostatnio wyzwał mnie jeden koleś.Przegrał,2 razy zażądał zemsty-przegrał.Wtedy właśnie
nachodzi mnie myślenie-skoro tacy kolesie nie wyciągają wniosków z porażki to jak chcą
się zemścić.Cały czas stosowałem tą samą obronę składającą się głównie z magii a ten
gościu używał jeszcze magicznych znaków.Ani razu nie widziałem u niego w obronie znaków
anty magicznych chociaż wiedział że użyję przynajmniej dwóch zaklęć.:P

Ja się nauczylem, ze za drugim razem musi być całkowicie inna kombinacja. Inaczej jest duża zana przegranej. Mądrzejsi gracze tak ustawiają ataki i obronę aby pasowaly do moich ataków i obron. Ja tak robię i dużo razy wygralem. Bardzo lubię jak się zemszczają gracze o kilka poziomów mniej ode mnie. Zazwyczaj po 3 lub 4 przegranej rezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jednak posunięcie to dobranie tych samych skilli w kolejce ataku.Sam tak kiedyś miałem.Dobrałem skille obronne tylko pod magie(pancerz łączony) a przeciwnik/przeciwniczka chorobę.Z całej walki wyszedłem bez straty ani jednego(!!!:P)punktu hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:53, zerohunter napisał:

Mam przerazę, ale słabo mi nią idzie, jak zmienić na czarodziejkę?


Wejdź do menu umiejętności. W prawym dolnym rogu powinieneś znaleźć przycisk "Zmień klasę postaci", taki niewielki on jest. Będziesz miał do wyboru wszystkie postacie, i zostaniesz na poziomie którym jesteś (w ten sposób możesz też sobie od nowa rozdać umiejętności dla tej samej klasy). Jedyny feler taki, że akcja kosztuje trochę złota oraz automatycznie zostają sprzedane twoje przedmioty za 75% ceny początkowej. Wypada więc podejść do tej akcji z zapasem gotówki, szczególnie na wyższych poziomach, gdzie bez dobrych przedmiotów nie ma co zaczynać zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:18, Patryk Mogilno napisał:

Ja gram od dzisiaj i mam 6 vl gra wypas! Moj nick: Marcus Fenix

Poszukam Cię...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:07, Rosomk napisał:

> Ja gram od dzisiaj i mam 6 vl gra wypas! Moj nick: Marcus Fenix
Poszukam Cię...;D

Zapraszam mam już 11lvl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować