Zaloguj się, aby obserwować  
mihauu

Condemned 2 - "premiera" ???

7 postów w tym temacie

Czy ktoś się orientuje gdzie można dostać tę grę? Dziś niby premiera, a w żadnym sklepie obecności tej gry się nie stwierdza. Poza tym, zamówiona w preorderze ma nadal status "będzie wysłana jak wszystkie produkty będą dostępne". Co to ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:12, mihauu napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie można dostać tę grę? Dziś niby premiera, a w żadnym sklepie
obecności tej gry się nie stwierdza. Poza tym, zamówiona w preorderze ma nadal status
"będzie wysłana jak wszystkie produkty będą dostępne". Co to ma znaczyć?

To ze jak produkt bedzie w magazynie (jeszcze go nie ma) to ci go wysla. Czyli premiery dzis nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:31, Patryk Mogilno napisał:

To ze jak produkt bedzie w magazynie (jeszcze go nie ma) to ci go wysla. Czyli premiery
dzis nie ma;)


No cóż, na stronie jest napisane, że premiera dzisiaj... jak zwykle beznadziejnie jest z tą punktualnością u CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:36, mihauu napisał:

> To ze jak produkt bedzie w magazynie (jeszcze go nie ma) to ci go wysla. Czyli premiery

> dzis nie ma;)

No cóż, na stronie jest napisane, że premiera dzisiaj... jak zwykle beznadziejnie jest
z tą punktualnością u CD Projekt.

Moze bedzie dostepna jutro? Ja kupiłem Condemned Criminal Origin i bardzo ta gra mi sie spodobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:38, Patryk Mogilno napisał:

Moze bedzie dostepna jutro? Ja kupiłem Condemned Criminal Origin i bardzo ta gra mi sie
spodobała


Zobaczymy, czy będzie jutro. Zapewne jeżeli będzie dostępna w sklepach, to jutro też dopiero ją wyślą z CD Projekt, co oznaczać będzie, że dostanę ją po dwóch dniach od premiery sklepowej... Kolejny raz przekonuję się, że nie warto nic zamawiać w preorderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 21:43, mihauu napisał:

> Moze bedzie dostepna jutro? Ja kupiłem Condemned Criminal Origin i bardzo ta gra
mi sie
> spodobała

Zobaczymy, czy będzie jutro. Zapewne jeżeli będzie dostępna w sklepach, to jutro też
dopiero ją wyślą z CD Projekt, co oznaczać będzie, że dostanę ją po dwóch dniach od premiery
sklepowej... Kolejny raz przekonuję się, że nie warto nic zamawiać w preorderze.


bo 2 dni temu magazyn CDP mial awarie i wiel paczek nie wyslai dlatego wszystki dochodzic beda na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 21:43, mihauu napisał:


Zobaczymy, czy będzie jutro. Zapewne jeżeli będzie dostępna w sklepach, to jutro też
dopiero ją wyślą z CD Projekt, co oznaczać będzie, że dostanę ją po dwóch dniach od premiery
sklepowej... Kolejny raz przekonuję się, że nie warto nic zamawiać w preorderze.

Ja nigdy nie zamawiam w preorderze wole poczekac do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować