Zaloguj się, aby obserwować  
KOREKTBG

Jak założyć dobry i ciekawy temat na forum?

8 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 16:37, KOREKTBG napisał:

Zapytam się wprost. Jak założyć dobry i trafiony temat??? Jak narazie nie udało sie mnie
takiego założyć.


Żeby założyć dobry temat musisz mieć dobry pomysł,sprawdzić czy już takiego nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:43, Sareth14 napisał:

Żeby założyć dobry temat musisz mieć dobry pomysł,sprawdzić czy już takiego nie ma,


Tak także ale jak zauważyłem już jest prawie na każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:46, KOREKTBG napisał:

> Żeby założyć dobry temat musisz mieć dobry pomysł,sprawdzić czy już takiego nie
ma,

Tak także ale jak zauważyłem już jest prawie na każdy temat


I dlatego trzeba mieć pomysł:) też próbowałem dużo razy i próbuje dalej:) powodzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapytam się wprost. Jak założyć dobry i trafiony temat??? Jak narazie nie udało sie mnie takiego założyć."

Trzeba taki temat założyć nie dla samego założenia tematu.. Ale jeśli już takie pytanie postawione, to parę rad dla tematozakładaczy:

1. Zerknąć na inne fora i sprawdzić co na nich jest popularne.
2. Połazić po gramsajtach, może czyiś wpis zawiera pomysł lub tez w czasie czytania wpisu pomysł na temat sam przyjdzie.
A gdy nie ma pomysłu na temat to tematu nie zakładać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:37, KOREKTBG napisał:

Zapytam się wprost. Jak założyć dobry i trafiony temat??? Jak narazie nie udało sie mnie
takiego założyć.

A to jest jakaś nagroda za to? :P
Po kiego zakładać temat dla samej idei założenia popularnego tematu?

Ludzie zakładajcie tematy, które was samych interesują, a nie "a założę temat, a nuż ludzie będą pisać, choć samemu nie wiele mam do napisania, bo mnie temat nie interesuje, albo nie mam o nim pojęcia".
Jak nie wiesz o czym chciałbyś porozmawiać, to nei zakładaj tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat nie musi być popularny.. musi mieć dobry sens, przesłanie... Może być założony o czymkolwiek, ale musisz wiedzieć co napisać na początku... jak dobrze zaczniesz to temat może zacząć żyć własnym życiem i autor nie musi się tam dopisywać, tylko patrzeć jak rośnie efekt ciężkiej pracy... Oczywiście dobrze jest gdy autor cały czas jest aktywny...

No i powiem, że w tym temacie który założyłeś coś jest.. może to ten dobry temat? Przypadkiem go znalazłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:37, KOREKTBG napisał:

Zapytam się wprost. Jak założyć dobry i trafiony temat??? Jak narazie nie udało sie mnie
takiego założyć.

Nie silić się dla idei "aby było, bo to moje"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować