Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Uzależnienie od komputera - Czy wasi rodzice tak uważaja

493 postów w tym temacie

Mi też Mówi Mama że za dużo gram xDD

Ale od kiedy miałem pierwszego kompa to od pierwszego dnia tak jest, więc Matka się przyzwyczaiła ;)

Ogółem potrafię grać po 8 godzin xD albo i więcej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam uważam ,że jestem uzależniony od kompa codziennie net wlacząny okolo 10 h i nie moge sie oderwać nawet jak nie mam co robić.
Może to głupio brzmi ale tak jest xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam porównać moje dwa uzależnienia: od komputera oraz od kawy. Powiedziałbym że większe jest to od kawy bo w komputer gram ok. 3 godziny dziennie. Ze względu na dużo nauki w liceum. Kiedyś przegrywałem po 6-8 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nudzę to długo siedzę.
Jednak staram się jak najwięcej być na dworze, z kumplami i z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba nie jestem. Siedzę po 2-4 godziny a potem przerwa. Kiedy grałem WoW to mogłem i nawet cały dzień siedzieć. Odrywając się tylko żeby coś zjeść i załatwić potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice też twierdzą, że jestem uzależniony. Gram ile mi pozwolą, ale to jest naprawdę mało! Pozwalają mi tylko 2-4 godziny grać. A jak nie ich w domu i pogram trochę dłużej ale i tak wyłączam (chyba że mnie jakaś gra naprawdę wciągnie). Nie pozwalają mi nawet kupić nowej gry! Nie uważam żebym był uzależniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 10:09, Radziorro napisał:

Moi rodzice też twierdzą, że jestem uzależniony. Gram ile mi pozwolą, ale to jest naprawdę
mało! Pozwalają mi tylko 2-4 godziny grać. A jak nie ich w domu i pogram trochę dłużej
ale i tak wyłączam (chyba że mnie jakaś gra naprawdę wciągnie). Nie pozwalają mi nawet
kupić nowej gry! Nie uważam żebym był uzależniony.


To po prostu masz pojechane koleś.
Moi też są przeciwni "komputeryzacji" no ale nie obchodzi ich, czy sobie kupię jakąś gierkę czy nie.
Może to jest spowodowane Twoim wiekiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mowi ciagle, ze jestem uzalezniony od komputera i sie nie ucze.Moj tata nie pozwala mi tylko kupywac gier, bo mowi, ze to tylko strata pieniedzy i mam grac w gry logiczne takie jak posjans z Windowsa i takie co ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 21:43, BlueMartin napisał:

Moja mama mowi ciagle, ze jestem uzalezniony od komputera i sie nie ucze.Moj tata nie
pozwala mi tylko kupywac gier, bo mowi, ze to tylko strata pieniedzy i mam grac w gry
logiczne takie jak posjans z Windowsa i takie co ucza.


Lepiej pograj w te gry edukacjyne, twój post mnie rani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier wam nie pozwalają kupować??? Kurcze ja w ten piątek z kuzynem u babci graliśmy 10 h ( naprawdę ).Nie rozumiem ,jak można gier zabronić kupować...Kiedyś na komputerze grałem po 8 h ,ale już przestałem ,bo więkoszść gier na PC już mnie mało interesuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 11:02, Nikodem95 napisał:

Gier wam nie pozwalają kupować??? Kurcze ja w ten piątek z kuzynem u babci graliśmy 10

> h ( naprawdę ).Nie rozumiem ,jak można gier zabronić kupować...Kiedyś na komputerze grałem

Dnia 31.01.2010 o 11:02, Nikodem95 napisał:

po 8 h ,ale już przestałem ,bo więkoszść gier na PC już mnie mało interesuje ;-)


Przeczytaj to co teraz napisales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA praktycznie zawsze po szkole siedzę na komputerze , i chyba moi rodzice się z tym pogodzili :P , czasem jak coś zapomnę zrobić czy coś to mówią chyba będzie trzeba Ci ograniczyć komputer , ale na tym się kończy :) , albo czasem mówią że za dużo siedzę , a tak w ( ) , co mam innego robić ???? , mieszkam w takiej miejscowości gdzie nie ma co robić , a kumpli mam porozrzucanych po różnych wsiach , i jakoś nigdy się nie chce jeździć chodź się zdarza to pozostaję komp czy tam Xbox 360 ( w moim wypadku ) , chodź przyznam że dużo na nim siedzę dziennie , ale w końcu żyjemy w takich czasach , gdzie komputer a już na pewno net to praktycznie codzienność :P

Pozdrawiam wszystkich graczy i użytkowników różnego rodzaju sprzętu
( chyba nie muszę wyszczególniać o co mi chodzi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 16:54, kuba9876543210 napisał:

> Gier wam nie pozwalają kupować??? Kurcze ja w ten piątek z kuzynem u babci graliśmy
10

> h ( naprawdę ).Nie rozumiem ,jak można gier zabronić kupować...Kiedyś
na komputerze grałem
> po 8 h ,ale już przestałem ,bo więkoszść gier na PC już mnie mało
interesuje ;-)

Przeczytaj to co teraz napisales...

Chyba jest jakaś różnica ,między kupowaniem gier ,a graniem w nie.Nie powiedziałem ,że nie rozumiem zabarniania grać,tylko kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzilo mi o to, ze napisales "kiedys na komputerze gralem po 8h, ale juz przestalem"... A zaraz przed tym zdaniem napisales "ja w ten piatek z kuzynem u babci gralismy 10h"
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:05, kuba9876543210 napisał:

Bardziej chodzilo mi o to, ze napisales "kiedys na komputerze gralem po 8h,
ale juz przestalem
"... A zaraz przed tym zdaniem napisales "ja w ten piatek z kuzynem
u babci gralismy 10h"
...

Różnica była taka ,że te 10 h tyczyło się PS2 ,a 8 h ,że codzeinnnie i na PC ;-) Mój błąd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na PC gram ogólnie dużo, z tegoż względu, że staram się trzymać "Na topie" w WoW i to po prostu wymaga kilku godzin dziennie żeby ogarnąć. Oczywiście, potrafię "przeżyć" bez komputera, ale jak mam czas to po prostu gram. Generalnie mamusia histeryzuje od nałogów, ale starszy raczej normalnie do tego podchodzi, ewentualnie podwijają mi pada, klawiaturę i myszkę jeśli nie wywiązuję się z obowiązków.
Ale bywa i tak że w ciągu tygodnia w ferie czy wakacje potrafię mieć około 70h na xfire nabite w wow + inne rzeczy więc wychodzi mniej więcej czasem nawet 80h tygodniowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 00:43, Pazurex napisał:

Ale bywa i tak że w ciągu tygodnia w ferie czy wakacje potrafię mieć około 70h na xfire
nabite w wow + inne rzeczy więc wychodzi mniej więcej czasem nawet 80h tygodniowo :O


wow, to nieżle. moi kumple-maniacy tyle ie wyciągają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie mowiac, jestes no-lifem :P Wyobraz sobie ile bys mial kasy jakbys ten czas (albo nawet polowe) spedzil pracujac gdzies, nawet za nedzne pieniadze ;]
Mnie sie zdarza czasem spedzac po 5-8h dziennie przed kompem, ale oczywiscie z przerwami, bo i na granie spedzam najwyzej polowe tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 12:56, kuba9876543210 napisał:

Czyli generalnie mowiac, jestes no-lifem :P Wyobraz sobie ile bys mial kasy jakbys ten
czas (albo nawet polowe) spedzil pracujac gdzies, nawet za nedzne pieniadze ;]
Mnie sie zdarza czasem spedzac po 5-8h dziennie przed kompem, ale oczywiscie z przerwami,
bo i na granie spedzam najwyzej polowe tego czasu...


Tylko czasem trafiają się takie tygodnie :P
Generalnie zamiast siedzieć dziesięć godzin i grać to wole skoczyć na browarka np. ale wiadomo, czasem za zimno jest ^^ i trzeba rajdy porobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować