Zaloguj się, aby obserwować  
kajorek89

Modyfikacja komputera

4 posty w tym temacie

chciałbym kupić karte graficzną, dysk twardy, procesor, płyte główną i pamięć ram... lecz problem w tym ze akurat na dana chwile nie bardzo sie orientuje co teraz opłaca sie kupić i co jest wydajne. A na wszystko razem mogę przeznaczyć maxymalnie 2000zł. Więc byłbym wdzięczny za jakies propozycje sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:45, kajorek89 napisał:

chciałbym kupić karte graficzną, dysk twardy, procesor, płyte główną i pamięć ram...
lecz problem w tym ze akurat na dana chwile nie bardzo sie orientuje co teraz opłaca
sie kupić i co jest wydajne. A na wszystko razem mogę przeznaczyć maxymalnie 2000zł.
Więc byłbym wdzięczny za jakies propozycje sensowne.


Napisz w temacie Upgrade Kompa - pomoc, porady itp. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=31419)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:45, kajorek89 napisał:

chciałbym kupić karte graficzną, dysk twardy, procesor, płyte główną i pamięć ram...
lecz problem w tym ze akurat na dana chwile nie bardzo sie orientuje co teraz opłaca
sie kupić i co jest wydajne. A na wszystko razem mogę przeznaczyć maxymalnie 2000zł.
Więc byłbym wdzięczny za jakies propozycje sensowne.



Witam. Link do odpowiedniego tematu podany, tam z pewnością udzielą Ci stosownych porad. A na przyszłość zanim założysz nowy wątek, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:45, kajorek89 napisał:

chciałbym kupić karte graficzną, dysk twardy, procesor, płyte główną i pamięć ram...
lecz problem w tym ze akurat na dana chwile nie bardzo sie orientuje co teraz opłaca
sie kupić i co jest wydajne. A na wszystko razem mogę przeznaczyć maxymalnie 2000zł.
Więc byłbym wdzięczny za jakies propozycje sensowne.


Porady są udzielane, więc ten temat zamykam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować