Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPhone 3G - sprzedano milion egzemplarzy

28 postów w tym temacie

@Fawer - jesteś najbardziej irytującym mnie typem antyfana Apple. Wypowiadasz się na temat urządzeń, których prawdopodobnie nigdy nie miałeś i o których musisz mieć bardzo nikłe pojęcie. Są to najbardziej zaawansowane urządzenia na rynku, także najbardziej niezawodne.
Ograniczanie swojego myślenia w sposób "dobry design=słaba jakość" jest chore. Dlatego niestety w Polsce produkty Apple nie mają takiej popularności, jak w innych krajach. Kolejny dowód na zacofanie naszej ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę też z przykrością stwierdzić, że osoba pisząca newsa nie do końca miała pojęcie o czym pisze.
Sklep z aplikacjami to nie żaden Apple Store. Apple Store to nazwa miejsca, w którym kupimy iMaki, iPody, iPhone i akcesoria. Sklep z muzyką i aplikacjami to iTunes Store. A konkretny dział w którym są aplikacje to AppStore. Radzę szybko poprawić ten rażący błąd, który od razu zdradza nikły stan wiedzy piszącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz obsłudze iphona mogę zarzucić tylko jedno, a mianowicie to, że czasem trzeba to robić dwiema rękoma. Co do wykonania zgodzę się są dobrze wykonane produkty aple nawet, gdy są z plastiku (starsze komputery) w szkole mamy akurat takie nie pamiętam której generacji, ale są ciche i to bardzo,a to się liczy.

Szkoda tylko, że iphone 3g znowu jest z jakiegoś tworzywa zamiast aluminium, wiem, że to ''coś'' ma lepsze właściwości od aluminium, no ale wolałbym metalową obudowę mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone''a można już mieć sprowadzany ze stanów z kraczonym systemem polskim kosztuje 1200 zł 8 gigowy a na allegro nie wiem jak dziś chodzą 16gigowe.. Apple wygrywa mam na niego chrapkę i musze mieć tego iphone''a

EDIT: Mój kumpel takiego już ma i zaczarowałem się nim .... wszystko robi się jednym dotykiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie chciałem nikogo zirytować. Otóż ja miałem 3 iPody - stare nano 1GB, nowe 8GB i Shuffle 1 GB. Wszystkie siadały mniej więcej po 2 miesiącach - jednemu siadło kółeczko, drugiemu akumulator się popsuł, trzeci zaś pewnego dnia się wyłączył i już nigdy nie zaświecił ponownie. Nie jestem odosobnionym przypadkiem - mam kilkunastu znajomych, którzy także zawiedli się na produktach Apple w różnych aspektach.
Natomiast uważam, że Maci są bardzo funkcjonalne, wiele osób je chwali. Jakbym miał ciut więcej pieniędzy, na pewno skusiłbym się na np. Aero. Jednak to nie zmienia moich poglądów na temat iPodów.

Jeżeli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami - za to przepraszam, nie miały na celu tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fawer - wszystko ok, widocznie masz niesamowitego pecha. Ale powiedz mi tylko, czym u licha jest "Aero"?!

@Eurospa - Apple w pierwszym DNIU sprzedało coś koło miliona i dwustu tysięcy iPhonów 3G, nie ma się co dziwić.


A w kwestii iPodów - miałem "zaledwie" Shuffle 1g, Nano 1g, nano 3g oraz shuffle 2g. Znajomi mają dosłownie każdy, włączając w to touch i classic. Nikt z nich nie miał ŻADNEGO problemu z urządzeniem. Mało tego, jeden z nich znalazł swojego nano na drodze, potłuczony i poturbowany. Wystarczyła wymiana ekraniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować