Zaloguj się, aby obserwować  
VaraQ

Metin2 - wasze screeny

58 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 19:02, kielek1223 napisał:

> > > > > cz.2 xD
> > > > Ej Albert, a ty na jakim serwie grasz?
> > > Na Twierdzy w Shinsoo a ty??
> >
> > A jaki masz nick i lvl może zagramy zarem ??
> kielek ja na twierdzy tez, napisz na gg 11567525

> OK moze się gdzieś spotkamy a tak przy okazji jaka masz profesje bo by sie ninja
najlepiej przydał ja mam woja

Hehe mi też ninje albo szamana trzeba, narazie gram na Twierdzy wojem body. Jaki ty masz lev?? I ja gram w shinsoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:03, albert.jarema napisał:

> > > > > > cz.2 xD
> > > > > Ej Albert, a ty na jakim serwie grasz?
> > > > Na Twierdzy w Shinsoo a ty??
> > >
> > > A jaki masz nick i lvl może zagramy zarem ??
> > kielek ja na twierdzy tez, napisz na gg 11567525
>
> > OK moze się gdzieś spotkamy a tak przy okazji jaka masz profesje bo by sie
ninja
> najlepiej przydał ja mam woja
Hehe mi też ninje albo szamana trzeba, narazie gram na Twierdzy wojem body. Jaki ty masz
lev?? I ja gram w shinsoo

Dnia 28.10.2008 o 19:03, albert.jarema napisał:

Mam woja 27 lvl mental ale w ukryciu jest mój pro jak ktoś mnie zaczepia to idzie on w ruch jest to ninja dagger 45 lvl i koziki mam na +9 XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:08, albert.jarema napisał:

EE to graj ninją xD
Należysz do jakiejś gildii?? Może cie zaprosze xd
grasz w shinsoo??


Dnia 28.10.2008 o 19:08, albert.jarema napisał:

Tak gram w shinsso czy jakoś tak.

ninja nie chce mi sie grac bo na wojne słaby jest mogłe archar wziaść na 30 lvl a nie daggera. Temu nie gram. Mam jeszcze jeden powod jest do BO nie moge tam juz chodzic bo expa nie mam dobrego 11 mln expa co to jest xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:10, kielek1223 napisał:

> Ale też mnie możesz podexpic xD

>Jaki masz lvl to moze ale ja sam siebie nie do expiałem wiec nie wiem

Ja mam 38 lev prawie ale kolega czasem mnie expi (ma 52 lev to szybko expi ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 13:59, albert.jarema napisał:

> > Ale też mnie możesz podexpic xD
>
> >Jaki masz lvl to moze ale ja sam siebie nie do expiałem wiec nie wiem
Ja mam 38 lev prawie ale kolega czasem mnie expi (ma 52 lev to szybko expi ;p)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje osigniecie w metku
lvl 56
barba+9 - sam robilem od +0
12d +6 z all kd +3
smocza +6 pz 1k niestety spalona na +7
naszyjnik 1k pz
ebonitki +7
branza 500 pz
butki 1k pz
zelek +8
skille:
aura m2
berek m5
wir miecza m2
reszte zobaczycie
na screene z kumpalmi z gildii fajniej oczywiscie
server 20: endurion krolestwo chunjo
380 defa i 11k pz i 702-796 atak
no to sie pochwalilem

skończyłem grac bo w końcu zrozumiałem ze to za bardzo uzależnia innym tez to radze xD

20100920173007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z M2 jest nieco dłuższa :)
Pierwszą postacią, którą założyłem w bardzo odległych czasach (kiedy do wyboru był tylko S1 i S2) też zakończyłem przygodę na 56 lvlu. Były to czasy gdy nikt nie kupował yangów i postaci na allegro i rib +0 był szczytem marzeń niejednego gracza. A mi w tym okresie bardzo się powodziło, zresztą zobacz mój post z innego tematu;
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23190&pid=767
Zdobyć taki sprzęt w tamtych latach uczciwie grając i nie kupując yangów było niezłym wyczynem więc jestem z siebie dumny :) To była moja ukochana postać, niestety potem ją oddałem znajomemu i przepadła.

Potem dostałem od kolegi wojownika body na 60+ lvlu. Sam go wyexpiłem do 67 poziomu jednocześnie spełniając swoje marzenie - założyć czarną stal ;) +0, ale po pierwsze na lepszą nie pozwalał lvl, a po drugie i tak musiałem sprzedać całe eq by ją założyć (wtedy to był koszt około 25kk, nie tak jak teraz 2kk). Tą postać też oddałem i również przepadła.

Lata minęły, a mi się zachciało znowu pograć. Jak na zawołanie, wymieniłem się z kolegą na konto w Rappelz. Otrzymałem woja 62. Tym razem mentala. Na nim trochę pograłem, ale było to granie bardziej rozrywkowe (pvp, ulepszanie) niż expienie więc pozostała na 62 lvlu. Za to co warte uwagi, zrobiłem na niej kilka naprawdę fajnych itemków (2x boga na+9, zabójcę lwów na +9 i jakieś śmieci) Jednak bilans nie był za dobry bo spaliłem też około 3x boga z +8 na +9 i inne drogie przedmioty więc i tak byłem na minusie. Co z tym zrobiłem? Sprzedałem wszystkie itemy, kupiłem kilkadziesiąt małży, z których wypadły z dwie perły i postać mam do tej pory lecz gołą i wesołą więc na niej grać też się nie chce xD

Ostatnia przygoda z M2 miała miejsce z dwa miesiące temu. Z kolegą zaczęliśmy grać od zera. Ja tym razem wybrałem daggera. Dotrwałem tylko do 54 lvl i znowu odpadłem :P Ale i z tego konta jestem dumny, a raczej z itemków jakie na niej miałem (zabójcy wiatru +8 z kd oraz mój najlepszy zrobiony przedmiot ze wszystkich co udało mi się zrobić - sztylet pięści diabła +9 8% trutka czy ile tam jest ten najwyższy % i 2x kd +3. Zrobiłem go z +7 ^^). Obecnie postaci już nie mam bo sprzedałem za yangi, które też poszły na ulepszenia z których nic nie wyszło (o tym ile drogich itemów spaliłem w ciągu 10 minut nie będę już mówił). No i znowu zostałem z niczym :)

Ale grało mi się naprawdę super. Starałem się znaleźć alternatywę dla Metina, zagrałem w ponad 20 różnych mmo rpg, ale żaden z nich mnie nie porwał. Za to Metin zrobił to od pierwszych minut. Jeżeli znajdziesz coś ciekawego to koniecznie daj mi znać. Z chęcią znowu pogram w fajnego mmo w miłym towarzystwie :)
A, że wciąga to fakt. Ja już rzucałem M2 około pięciu razy, ale teraz sytuacja w nim jest taka, że nie chce się tam już grać. Sama dzieciarnia i allegrowicze kupujący powiedzmy 100kkk przez co już nawet posiadanie czarnej stali +9 nie jest już żadnym wyczynem. To mnie właśnie odrzuca od ponownego zagrania. To już nie te czasy gdy FMS+9 to był szpan na całego. ;)

Rozpisałem się trochę, ale rzadko widzę na gramie jakiegoś Metinowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to normalnie koleś z 15 lvl ma juz eq +9 to nie ma zabawy. Niepowodzenie w ulepszaniu to była zabawa ;p Najwiecej co zarobilem ze sprzedawania itemkow to jakies 11kk bylo a rekord ogolny to 26kk xD Nic allegro i itemshopu bo po co. Co do innych mmo co gralem to ciekawe były Prefect World, Last chaos, 4Story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Prefect World, Last chaos, 4Story.
Mnie na chwilę PW i LC wciągnęły, ale już mnie do nich nie ciągnie. Za to4story odrzuciło mnie natychmiast bo nie znoszę WoWowych klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od 4story odciągnęło to, że mam za słabą grafe i mi się wyłączało ;p pw mi się znudziło a last chaos tez xD W WoW''a nie grałem bo to płacenie mnie odstrasza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować