• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiek_1660

Gears of War problem vista

Pytanie

witam
szukalem takich tematow ale nie znalazlem dotyczacych mojego problemu wiec zakladam nowy.
Zainstalowalem gears of war, oryginalną wersję, gdy ją włączam wyskakuje mi napis

To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:
+ ATI Catalyst driver revision 8.411.0.0
If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.


i po włączeniu gry po jakichś dwudziestu sekundach wyskakuje problem i nie da się przeskoczyć alt+tab spowrotem do gry tylko nie ma innego wyjścia jak naciśnięcie zamknij program. co mam robić?
na komputerze na którym zainstalowałem GoW nie mam neta, a jest tam VISTA.
proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.08.2008 o 13:15, grzesiek_1660 napisał:

witam
szukalem takich tematow ale nie znalazlem dotyczacych mojego problemu wiec zakladam nowy.
Zainstalowalem gears of war, oryginalną wersję, gdy ją włączam wyskakuje mi napis

To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following
software update or updates:
+ ATI Catalyst driver revision 8.411.0.0
If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress
will be lost.


i po włączeniu gry po jakichś dwudziestu sekundach wyskakuje problem i nie da się przeskoczyć
alt+tab spowrotem do gry tylko nie ma innego wyjścia jak naciśnięcie zamknij program.
co mam robić?
na komputerze na którym zainstalowałem GoW nie mam neta, a jest tam VISTA.
proszę o odpowiedź

A co to za problem? Przenosisz PC-ta na miejsce tego na którym jest internet i podłanczasz neta. I nie ma problemu. ściągasz sterownik (podana strona w poście wyżej) i instalujesz. a potem powinno już działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować