Zaloguj się, aby obserwować  
cegla007

Assassin''s creed-punkt obserwacyjny w Acce

5 postów w tym temacie

Witam, jak zdobyć punk oserwacyjny w Acce w fortecy, gdzie trzeba zabic wilhelma (bo nie umie sie tam wdrapac nie ma gdzie sie zaczepic jest tylko1 balkonik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno gdzieś jest ,,ścieżka" (czytaj: wypukłości, gzymsy i okna) po których będziesz mógł się wspiąć na pkt. obserwacyjny. Poszukaj z różnych stron fortecy, może jest coś, co przeoczyłeś, ja nie miałem większych problemów ze znalezieniem wejścia na szczyt.

P.S. I proszę, nie zakładaj zaraz nowego tematu tylko dołącz się do któregoś z istniejących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie nic nie umie znalesc. jest wieza z 1 strony woda z 2 tylko balkonik i dalej nic. bylbys tak mily i dal filmik lub screeny jak gdzie i co(jeżeli wiesz o który punkt mi chodzi). z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:11, cegla007 napisał:

no wlaśnie nic nie umie znalesc. jest wieza z 1 strony woda z 2 tylko balkonik i dalej
nic. bylbys tak mily i dal filmik lub screeny jak gdzie i co(jeżeli wiesz o który punkt
mi chodzi). z gory dzieki

daj screena który to budynek, bo nie pamiętam, i pzrenieś sie do tego tematu :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&u=5253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 16:37, cegla007 napisał:

Witam, jak zdobyć punk oserwacyjny w Acce w fortecy, gdzie trzeba zabic wilhelma (bo
nie umie sie tam wdrapac nie ma gdzie sie zaczepic jest tylko1 balkonik).


Witam. Link do odpowiedniego tematu podany. A na przyszłość zanim założysz nowy wątek, polecam forumową wyszukiwarkę - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować