• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

Jak sformatować karte MicroSD?

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wiem że tu nie pasuje ale już jak założyłem to może ktoś pomoże

Kupiłem fona Sagem my511x i karte pamięci microSD Goodram. Problem ztym że ta karta za bardzo niewchodzi do wejścia troche wystaje. Jak ją docisne obudową to niby wszystko jak powinno. Ale telefon mi jej nie wykrywa. W czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2008 o 22:56, marcinshinoda napisał:

wiem że tu nie pasuje ale już jak założyłem to może ktoś pomoże

Kupiłem fona Sagem my511x i karte pamięci microSD Goodram. Problem ztym że ta karta za
bardzo niewchodzi do wejścia troche wystaje. Jak ją docisne obudową to niby wszystko
jak powinno. Ale telefon mi jej nie wykrywa. W czym może być problem?


Witam. Czy kiedy włożysz kartę do telefonu, to ona nie wypada z niego, gdy go przekręcisz?
Edit: Gdy wkładasz kartę do slotu w telefonie, to powinieneś ją docisnąć, aż usłyszysz charakterystyczny " klik". Wtedy karta nie powinna się już ze slotu wysuwać i nie trzeba "dopychać" jej obudową. Jeśli karta nie jest dobrze włożona, to wtedy telefon nie będzie jej wykrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.08.2008 o 23:27, Paladynka napisał:

> wiem że tu nie pasuje ale już jak założyłem to może ktoś pomoże
>
> Kupiłem fona Sagem my511x i karte pamięci microSD Goodram. Problem ztym że ta karta
za
> bardzo niewchodzi do wejścia troche wystaje. Jak ją docisne obudową to niby wszystko

> jak powinno. Ale telefon mi jej nie wykrywa. W czym może być problem?

Witam. Czy kiedy włożysz kartę do telefonu, to ona nie wypada z niego, gdy go przekręcisz?

Edit: Gdy wkładasz kartę do slotu w telefonie, to powinieneś ją docisnąć, aż usłyszysz
charakterystyczny " klik". Wtedy karta nie powinna się już ze slotu wysuwać i nie trzeba
"dopychać" jej obudową. Jeśli karta nie jest dobrze włożona, to wtedy telefon nie będzie
jej wykrywał.


Dzięki, już sobie poradziłem:)

Teraz mam inny problem.Sformatowałem karte w telefonie. Wyjmuje podłączam do czytnika kart pamięci, komp ją wykrywa ale jak chce skopiować mp3 metodą kopiuj-wklej wyskakuje mi "Dysk jest chroniony przed zapisem. usuń ochrone przed zapisem lub użyj innego dysku" Jak mam go udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować