• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_0aa24f07a902df43debeb0cd60d6f5847c06e23d36c843cbd394809fdbdff105

GW: Eye of the North_nie ma kampanii [rozwiązano]

Pytanie

Mam problem z grą Guild Wars: Eye of the North.

Mianowicie:
po instalacji i aktywowaniu klucza dostępu, zalogowałem się na konto. Jako że przed instalacją Eye of the North instalowałem również Factions (a po za tym mam jeszcze Nightfall) powinienem mieć standardowo 8 miejsc na postacie, a tymczasem mam 6. Gdy chciałem stworzyć nową postać, w opcjach kampanii nie było również opcji kampanii Eye of the North. Nie wiem o co chodzi i dlaczego nie ma tej kampanii w opcjach - może to ktoś wszystko wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.08.2008 o 12:31, szmarcin napisał:

Mam problem z grą Guild Wars: Eye of the North.

Mianowicie:
po instalacji i aktywowaniu klucza dostępu, zalogowałem się na konto. Jako że przed instalacją
Eye of the North instalowałem również Factions (a po za tym mam jeszcze Nightfall) powinienem
mieć standardowo 8 miejsc na postacie, a tymczasem mam 6. Gdy chciałem stworzyć nową
postać, w opcjach kampanii nie było również opcji kampanii Eye of the North. Nie wiem
o co chodzi i dlaczego nie ma tej kampanii w opcjach - może to ktoś wszystko wyjaśnić?

Owszem. Raz - Tylko przy zakładaniu konta masz 4 Sloty, każda kolejna gra dodaje ci 2, a nie 4.
Dwa: Eye of the north to DODATEK a nie kampania. Toteż nie możesz w niej stworzyć postaci, przyjdz postacią którą chcesz się udać do EoTN do Kamadanu/Centrum Kaineng, i weź questa na wejscie do EoTN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2008 o 12:51, Pernia napisał:

> Mam problem z grą Guild Wars: Eye of the North.
>
> Mianowicie:
> po instalacji i aktywowaniu klucza dostępu, zalogowałem się na konto. Jako że przed
instalacją
> Eye of the North instalowałem również Factions (a po za tym mam jeszcze Nightfall)
powinienem
> mieć standardowo 8 miejsc na postacie, a tymczasem mam 6. Gdy chciałem stworzyć
nową
> postać, w opcjach kampanii nie było również opcji kampanii Eye of the North. Nie
wiem
> o co chodzi i dlaczego nie ma tej kampanii w opcjach - może to ktoś wszystko wyjaśnić?

Owszem. Raz - Tylko przy zakładaniu konta masz 4 Sloty, każda kolejna gra dodaje ci 2,
a nie 4.
Dwa: Eye of the north to DODATEK a nie kampania. Toteż nie możesz w niej stworzyć
postaci, przyjdz postacią którą chcesz się udać do EoTN do Kamadanu/Centrum Kaineng,
i weź questa na wejscie do EoTN...


Czyli chodzi po prostu o to że:
są nowe qesty w Eye of the North
nowe przedmioty
itp.

To jest po prostu dodatek, który daj wiele różnych rzeczy do już obecnych kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.08.2008 o 12:54, szmarcin napisał:

Czyli chodzi po prostu o to że:
są nowe qesty w Eye of the North
nowe przedmioty
itp.

To jest po prostu dodatek, który daj wiele różnych rzeczy do już obecnych kampanii?


nie. Eotn to osobna kampania, do której ''wchodzisz'' przez quest, a nie tak jak we wszystkich - przez Stworzenie postaci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2008 o 12:55, Pernia napisał:


> Czyli chodzi po prostu o to że:
> są nowe qesty w Eye of the North
> nowe przedmioty
> itp.
>
> To jest po prostu dodatek, który daj wiele różnych rzeczy do już obecnych kampanii?

>

nie. Eotn to osobna kampania, do której ''wchodzisz'' przez quest, a nie tak jak we wszystkich
- przez Stworzenie postaci ...


Dobra, teraz czaje. Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować