Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztof_wytr

Instalacja gier na X360.

9 postów w tym temacie

Wyczytałem że coś takiego jest możliwe, aby zainstalować gre na dysku i grać bez płyty.Mam dysk 20 GB, ale to chyba starczy.Tylko że nie wiem jak zainstalować.Prosze o pomoc kogoś kto już tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:53, krzysztof wytr napisał:

Wyczytałem że coś takiego jest możliwe, aby zainstalować gre na dysku i grać bez płyty.Mam
dysk 20 GB, ale to chyba starczy.Tylko że nie wiem jak zainstalować.Prosze o pomoc kogoś
kto już tak zrobił.

Nie ma takiej mozliwosci .Bedzie dopiero przy jesiennej aktualizacji Dashboardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:54, jackass napisał:

> Wyczytałem że coś takiego jest możliwe, aby zainstalować gre na dysku i grać bez
płyty.Mam
> dysk 20 GB, ale to chyba starczy.Tylko że nie wiem jak zainstalować.Prosze o pomoc
kogoś
> kto już tak zrobił.
Nie ma takiej mozliwosci .Bedzie dopiero przy jesiennej aktualizacji Dashboardu


to całe szczęscie , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wideo przedstawiające instalację gier na X360 :
http://www.youtube.com/watch?v=GQMAz1qIWvs
Tak jak powiedzieli koledzy - instalacja wejdzie w życie dopiero przy jesiennej aktualizacji dashboardu.
Instalacja gier będzie opcjonalna (czyt. nie będzie obowiązkowa), dlatego też posiadacze wersji Arcade i Premium 20GB nie mają co się martwić.

Następnym razem polecam zajrzeć do następujących wątków:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&u=14120 - "Konsole Wii, PS3, Xbox360"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=1430 - "xbox360 i peryferia"

Dnia 26.08.2008 o 13:00, krzysztof wytr napisał:

Aha. Dzieki mam nadzieje że ta aktualizacja bedzie dostepna na xbox.com bo nie mogę podłączyć XBOX Live...

Istnieje możliwość, że podobnie jak przy aktualizacji dodającej wsteczną kompatybilność dla konsoli, jesienny update będzie można ściągnąć na komputer, nagrać na płytę i z takowej zainstalować na Xbox 360.

EDIT

Dnia 26.08.2008 o 13:00, krzysztof wytr napisał:

"... Wyczytałem że coś takiego jest możliwe, aby zainstalować gre na dysku i grać bez płyty"

Płyta mimo wszystko będzie musiała znajdować się w DVD-Rom - ładowanie będzie odbywało się z dysku twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Cóż nowy dashboard nie wiem czemu kojarzy mi się trochę z tym z PS3.A co do instalacji..to pewnie konieczność wkładania płyty to takie zabezpieczenie przed piratami(sam mam nieprzerabianą konsolę),a co do pojemności dysku twardego to myśle że 20 GB wystarczy, a jak nie to się kupi większy dysk ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 GB to może i wystarczy... na jedną-dwie gry.
Samo GTA IV, jak widzisz, zajmuje 6.8 GB, a dysk twardy 20 GB ze względu na obecność emulatora i innych dziwadeł M$, gdy jest ''czysty'' posiada jakieś ~15 GB wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:27, WorldWar3PL napisał:

20 GB to może i wystarczy... na jedną-dwie gry.
Samo GTA IV, jak widzisz, zajmuje 6.8 GB, a dysk twardy 20 GB ze względu na obecność
emulatora i innych dziwadeł M$, gdy jest ''czysty'' posiada jakieś ~15 GB wolnego miejsca.

Posiada dokładnie 13 GB wolnego miejsca, reszta zarezerwowana , tak jak powiedziałeś na pierdoły M$.
Tak samo jest z płytą DVD9. Do 2 GB na śmieci od M$, nie związanych z grą , się marnuje , idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować