Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Wojciechem Ozimkiem, prezesem studia one2tribe

6 postów w tym temacie

gram.pl

The Witcher: Versus w bardzo szybkim tempie od swojej premiery zyskał wielu zwolenników. Z Wojciechem Ozimkiem, prezesem studia one2tribe współodpowiedzialnego za powstanie gry, o charakterze rozgrywki, dalszych planach oraz mobilnej wersji rozmawiał Łukasz "Mejste" Berliński.

Przeczytaj cały tekst "Wywiad z Wojciechem Ozimkiem, prezesem studia one2tribe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Duelmaila swego czasu, ale gier się robiła dość nudna (14 lvl). Jak dojdzie to o czym była mowa w wywiadzie (miasta, NPC-e), to się pewnie skuszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami - Versus na średnim lvlu (13-18) staje się very booooring. Na dodatek patrząc jak moja przeraza obrywa 4 krytyk z rzędu od czarodziejki na tym samym lvlu odechciało mi się kogokolwiek wyzywać. Jak dadzą te miasta to zobaczę jak to wygląda, ale na razie nie mam zamiaru do tej "gry" powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna z potencjałem. Może być nuda, ale w sumie zależy to tylko od gracza. Gdy mnie zaczyna nudzić przerywam i wracam, gdy czuję, że znów mogę się wciągnąć. A co najlepsze - nie wpływa to właściwie na moje możliwości. I właśnie za to Versus ma dużego plusa.
Koniec z siedzeniem non stop przy kompie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować