• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ArhWitcher

Proszę o pommoc

Pytanie

am problem z grą STALKER : Cień Czarnobyla.
Otóż pewnego dnia kolega przyniósł ruską wersję(wiadomo skąd ją ma:// - nie piracę. w moim domu leżą same orginałki, więc wstrzymajcie się z komentami typu "pirat") Clear Sky. No wgraliśmy, popatrzeliśmy jak działa, kolega poszedł ucieszony(ma za słabego kompa, więc większośc gier testujemy na moim sprzecie), a ja kasuje Clear Sky(kupie polski orginał i dopiero bede grał) i wiecie..miał chrapkę na Shadow Of Chernobyl. Włączam a tu BAM!
Pokazuje mi się jakiś mały obrazik a w nim informacje typu "Render Engine, Loading Dll_Sound, GameVoices 2.1" itd. Po chwili słyszę muzykę z menu ale na ekranie nadal jest ten sam obrazek. Ruszam myszką, słyszę ten "szczęk" kiedy się przesuwa po jakimś folderze w menu. Ale kurna nie widzę menu!!! Ani menu, ani intra, tylko te głupie okno(windows) z informacjami!

DirectX przeinstalowywałem, samego STALKERA też...nie wiem co mam już robić. Pomóżcie!

Sprzęt :
AMD ATHLON 64 X2 Dual Core 4800+ 2.51GHZ
2 GB RAM
Nvidia Geforce 8600GT
I wielki dół://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Przeczytaj to co napisałeś i zastanów się jak ktoś postronny ma się dowiedzieć o co ci chodzi,bo napisałeś,że miał charpkę na SoC i co z tego,że miał?Co nas to obchodzi?''''Włączam a tu BAM'''',ale co włączasz??SoC,czy CS?Jeśli SoC,to po jakiego grzyba chwalisz się,że przez twojego kompa w ogóle przemknął pirat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować