Zaloguj się, aby obserwować  
script_user_name

Oblivion Lost: co to jest amk_metka itp.?

5 postów w tym temacie

Cześć.
Nie dawno pobrałem i zainstalowałem mod do Stalkera - Oblivion Lost 2.2. Po załączeniu gierki i obejrzeniu ekwipunku
zdziwiłem się, bo oto np. nazwa detektora anomalii - amk_metka, opis podobny. Identycznie jest w niektórych kwestiach dialogowych i w PDA (Zombieg - zombie_general). Jest uciążliwe.
W ogóle grę po instalce OL-a na pół po polsku, na pół po angielsku.

Powiedzcie mi, co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie debila. Nie jestem na tyle leniwy, aby nie przeszukać Internetu w tej sprawie. Znalazłem kilka innych for, w których było o podobnym problemie, ale to było masło maślane! Najczęściej ignorowali posty o tym. Nawet znalazłem kilka for zagranicznych, tam też przeglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 09:58, Red Shoehart napisał:

Nie rób ze mnie debila. Nie jestem na tyle leniwy, aby nie przeszukać Internetu w tej
sprawie. Znalazłem kilka innych for, w których było o podobnym problemie, ale to było
masło maślane! Najczęściej ignorowali posty o tym. Nawet znalazłem kilka for zagranicznych,
tam też przeglądałem.

Naucz się stary czytac uważniej bo to pomgada.
Przeciez on nie powiedział, żebys przeszukał wszystkie inne fora na świecie w poszuiwaniu odpowiedzi
zanim ktoś Ci jej udzieli. On Ci poprostu wskazał temat w którym szybciej odtrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania. A wyszukiwarka to naprawde dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować