Zaloguj się, aby obserwować  
adrian-paziu

KAL OnLine

82 postów w tym temacie

Ja polecam sie z pomoca bardzo chetnie pomoge poczatkujacym w grze!!!
moj nick to luk15 albo lukas12[pierwszy to knight a drugi to mag]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mam ten sam problem co ty niby miałeś :/ A mianowcie z tym założeniem hasła - można wiedzieć jak sobie poradziłeś ? Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 22:08, Velociraptor napisał:

Siemka :) Mam ten sam problem co ty niby miałeś :/ A mianowcie z tym założeniem hasła - można
wiedzieć jak sobie poradziłeś ? Pozdro :D

Założyłem poczte na hotmail i przyszło mi hasło jako spam. Niestety już nie gram w KalOnline. Może kiedyindziej zaczne znowu grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm a która postacią najlepiej się gra?? ja już wypróbowałęm archera - dobrze
potem knighta ale doszedłęm do 21 lvl i dałem sobie spokój
teraz gram magiem hmmm tutaj trzeba miec refleks i taktyte:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy warto zagrać w KALOnline? Bo teraz gram w Mu i tak się zastanawiam czy przerwać grę w Mu i zacząć KALOnline. Więc jaka jest ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w to garlem. Przyznam, ze gra jak an darmowa jest naprawde przyzwoita. Wciaga niesamowicie i grafika nie ejst kiepska. :) Gralem czarodziejka i bylo dosc trudno, ale dalo sie grac. Jednak nie planuje w najblizszym czasie powrotu, bo potrzebowalem miejsca na dysku, to usunalem, a nie tesknie za ta gra tak abrdzo,z eby do niej wracac. ;P Ale moze kiedys... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jaka jest ta gra?

gra jest spoko gra w nią MASA polaków grafika hmm nie znam się na tym (za słaby pecet) itemy fajne postacie 3 (szkoda) i ograniczona profesja czyli lucznik moze moze tylko luki a nie miecze itp róznymi postaciami się róznie gra.. hmm teraz instaluje sobie knight online dla porównania:D zobaczymy co lepiej się sprawdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:11, mikim napisał:

oczywiście że Mu Online ;)


Najgorsza gra online, w jaka garlem! Syf niesamowity. Gra ogranicza sie tylko i wylacznie do nabijania poziomow i handlowania na miescie, gdzie ciezko dojsc do swojej skrzynki, bo to meijsce zatloczone jest do niemozeliwosci i wsyzscy krzycza niezrozumiale dla meni komunikaty... Poza tym z tego co wiem, to zadania rozpoczynaja sie od 50 poziomu, czyli do tego czasu nie robimy nic wiecej od chodzenia w kolko i zabijania wszystkiego co sie rusza. Do tego przy maistach stoja kolesie, ktorzy zabiajaj kazdego na niskim poziomie... Zadna zabawa. Nie widze w tej gzre nic, co moze zachecic potencjalnego gracza...
PS. Sorry za off-topic, ale naprawde nie moglem sie powstrzymac. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:17, Wiadroman napisał:

> oczywiście że Mu Online ;)

Najgorsza gra online, w jaka garlem! Syf niesamowity. Gra ogranicza sie tylko i wylacznie do
nabijania poziomow i handlowania na miescie, gdzie ciezko dojsc do swojej skrzynki, bo to meijsce
zatloczone jest do niemozeliwosci i wsyzscy krzycza niezrozumiale dla meni komunikaty... Poza
tym z tego co wiem, to zadania rozpoczynaja sie od 50 poziomu, czyli do tego czasu nie robimy
nic wiecej od chodzenia w kolko i zabijania wszystkiego co sie rusza. Do tego przy maistach
stoja kolesie, ktorzy zabiajaj kazdego na niskim poziomie... Zadna zabawa. Nie widze w tej
gzre nic, co moze zachecic potencjalnego gracza...
PS. Sorry za off-topic, ale naprawde nie moglem sie powstrzymac. ;P


nie wiesz co to grywalność, a ci kolesie koło miasta zabijają tylko killerów, a każdy może to robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, zagrałem i już chyba nie zagram. na początku olśniła mnie taka ładna grafika w darmowej grze, ale grywalność to już co innego... po prostu do kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 18:45, mikim napisał:

dobra już się zarejestrowałem. co to znaczy gold member?

Dosłownie znaczy "złoty członek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:39, walgierz napisał:

> dobra już się zarejestrowałem. co to znaczy gold member?
Dosłownie znaczy "złoty członek" :D


ale czemu nim jestem? wszyscy są złoci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2006 o 13:47, mikim napisał:

ale czemu nim jestem? wszyscy są złoci?


nie ... to jest jak chesz miec autoryzowane konto... wtedy jak dostaniesz BANA powinien przyjśc mail z powodem... aha nie opłaca się byc Gold member bo to zapisuje system i riobią się lagi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 20:34, mikim napisał:

nie wiesz co to grywalność, a ci kolesie koło miasta zabijają tylko killerów, a każdy może
to robić :P

A ty nie wiesz, co to jest własne zdanie, a ci kolesie nie zabijają killerów tylko sami są killerami (tak zwanymi PK) i sa moim zdaniem największą zmorą tej gry, i zgodze się z nim że gra nie jest najwyższych lotów. Kiedyś w to grałem godzinami ale poprostu mi się znudziło. Wiadroman, nie dość że zaczynają się od nie 50 a chyba od 100, to jeszcze questy są dwa, jeden masz od poczatku gry ale wykonasz go dopiero na 100lvlu i musisz zdobyć scroll of emperor, a drugo quest to tez coś tam przynieśc ale co to już zależy od klasy, a qyesty dają ci tylko ulepszeni twojej klasy postaci dzięki czemu bedizesz mugł założyć lepsze zbroje.
A teraz do tematu, Kal Online mam zamiar dziśaj sciągnąć (a dokładniej zostawić na noc komputer ;]), i mam jedno pytanko, np. czy tutaj się na poczatku wybiera kalse postaci czy, jak to lubią robić w japońskich MMO i jest się na początku novice i trza coś zrobić zeby klase mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, prubuje się zarejestrować na stronie Kal Online (zgaduje ze rejestracja to join bo nic innego nie znalazłem) zgadzam się na wszystkie regulaminy, wpisuje ID, Nickname password wszystkie dane i się pojwia problem. Jakiego bym nie wisał hasła zawsze mi wyskakuje with no space in english and number are together. O co chodzi bo żadne hasło nie chce działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:09, PharauhnMizzrym napisał:

Mam problem, prubuje się zarejestrować na stronie Kal Online (zgaduje ze rejestracja to join
bo nic innego nie znalazłem) zgadzam się na wszystkie regulaminy, wpisuje ID, Nickname password
wszystkie dane i się pojwia problem. Jakiego bym nie wisał hasła zawsze mi wyskakuje with no
space in english and number are together. O co chodzi bo żadne hasło nie chce działać?

haslo ma miec slowo polaczone z cyframi np. wpizdu2, mizzr123 cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować