Zaloguj się, aby obserwować  
Robert1989

Test Drive Unlimited PROBLEM

6 postów w tym temacie

posiadam Test Drive Unlimited nieorginalny po rospoczeciu instalowania po jakims czacie wyskakuje mi okno o tesci.
The InstallScript engine is missing from this machine.If available.lease run ISScript.msi,or contact your support personel for further assistance. potem wyskakuje mi nastepna informacja.
instalacja niezostala ukonczona uruchom ponownie kreator.
Prosil bym o szybka pomoc gdysz chcialbym dolaczyc do ekipy test driver i grac z wami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:56, Robert1989 napisał:

posiadam Test Drive Unlimited nieorginalny po rospoczeciu instalowania po jakims czacie
wyskakuje mi okno o tesci.
The InstallScript engine is missing from this machine.If available.lease run ISScript.msi,or
contact your support personel for further assistance. potem wyskakuje mi nastepna informacja.
instalacja niezostala ukonczona uruchom ponownie kreator.
Prosil bym o szybka pomoc gdysz chcialbym dolaczyc do ekipy test driver i grac z wami
;]

Kup orginał i sprawdź czy zadziała.
Ukraść to nie sztuka. A jeśli mówisz, że to nie kradzież to zobaczymy jak się Ty będziesz czuć jak Ci ktoś portwel ukradnie a w nim przykładowo 100 zł ? Chyba nie będzie fajnie, co ? To tak samo postępujesz z wydawcą gry
jak złodziej z Twoim portwelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:56, Robert1989 napisał:

posiadam Test Drive Unlimited nieorginalny po rospoczeciu instalowania po jakims czacie
wyskakuje mi okno o tesci.


Przykro mi. Nie to forum.
Tutaj nie chwalimy się pirackimi grami.
Żegnam, ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować