Zaloguj się, aby obserwować  
Gokashi

Pytanie dotyczące Gears of War

7 postów w tym temacie

A więc pożyczyłem od kolegi Gears of War i... czy mogę grać w multi, czy też wyjdzie to na nie korzyść kolegi? Oczywiście kumpel pożyczył oryginalne GoW, ale nie wiem czy wpisać ten jego klucz w tej całej platformie LIVE... co wy o tym myślicie? Chodzi mi między innymi oto czy na jednym kluczu w GoWie mogą być jednocześnie dwa konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności zapytałbym się w oryginalnym temacie tej gry:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379&u=2628

Niestety, pomóc Ci ine potrafię. Mi się udało założyć dwa konta (wpadał do mnie przyjaciel by pogierkować, nie chciałem dawać mu mojego ;) dla GoWa, ale oba były używane na jednym komputerze i tylko jedno do grania na MP, więc nie mogę dać Ci pewności czy takowa sytuacja będzie również okej w wypadku dwóch różnych stacji, dwóch osób grających w multi. Keine Anung :(

EDIT: No widzę że z niecierpliwości już sam to zrobiłeś... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:58, Gokashi napisał:

A więc pożyczyłem od kolegi Gears of War i... czy mogę grać w multi, czy też wyjdzie
to na nie korzyść kolegi? Oczywiście kumpel pożyczył oryginalne GoW, ale nie wiem czy
wpisać ten jego klucz w tej całej platformie LIVE... co wy o tym myślicie? Chodzi mi
między innymi oto czy na jednym kluczu w GoWie mogą być jednocześnie dwa konta?


A więc - nie pirać, a kup oryginał. Inaczej do multi w ogóle nie będziesz mieć dostępu (tzn. tylko jedna osoba jednocześnie - albo ty, albo twój kumpel). I dobrze ci tak. Chcesz sobie pograć - wydaj te 50 zł w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziptofaf, wydam te kasę za tydzień i kupię sobie swoje GoW. I czemu myślisz ze piracę? Przecież nie ściągam gry z neta, tlyko pożyczam oryginalną od kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:48, Gokashi napisał:

ziptofaf, wydam te kasę za tydzień i kupię sobie swoje GoW. I czemu myślisz ze piracę?
Przecież nie ściągam gry z neta, tlyko pożyczam oryginalną od kolegi?


Postanowienia licencyjne mówią wyraźnie o tym, że gra jest przeznaczona do instalacji na jednym komputerze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować