Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapamiętajcie ten dzień! Premiera King's Bounty Legenda!

15 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa - 24 października 2008 - Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ma zaszczyt ogłosić, że już od dziś w sklepach dostępna jest jedna z "najlepszych gier 2008 roku" (wdg CD Action 09/2008).

Przeczytaj cały tekst "Zapamiętajcie ten dzień! Premiera King's Bounty Legenda!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno zapamiętam ten dzień,bo po raz pierwszy (i ostatni!) zamówiłem na stronie Cenegi...Chociaż od wczoraj widnieje "Status zamówienia: zrealizowane"(a przelew puściłem tydzień temu!),to Kuriera z gierką jak nie było tak nie ma-nawet nie raczył zadzwonić! To miał być dla mnie "łykend z Kings Bounty"...Ech...Dzięki Cenego!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:02, gienek1 napisał:

No ja na pewno zapamiętam ten dzień,bo po raz pierwszy (i ostatni!) zamówiłem na stronie
Cenegi...Chociaż od wczoraj widnieje "Status zamówienia: zrealizowane"(a przelew puściłem
tydzień temu!),to Kuriera z gierką jak nie było tak nie ma-nawet nie raczył zadzwonić!
To miał być dla mnie "łykend z Kings Bounty"...Ech...Dzięki Cenego!:(((


Powiem tak. Jak przelew był tydzień temu, to by zostało wysalne w poniedziałek. Więc odezwij się na gg i sprawdzimy co i jak. Bo jakoś nikt inny nie miał problemu a trochę KB ze sklepu wysłaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:02, gienek1 napisał:

No ja na pewno zapamiętam ten dzień,bo po raz pierwszy (i ostatni!) zamówiłem na stronie
Cenegi...Chociaż od wczoraj widnieje "Status zamówienia: zrealizowane"(a przelew puściłem
tydzień temu!),t


Ja zaplacilem karta w niedziele rano, a we wtorek paczuszka z EK KBL byla juz u mnie w domu. Nie powiem gra mi sie podoba, zamierzam w nia grac przez weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:08, Wojman napisał:

> No ja na pewno zapamiętam ten dzień,bo po raz pierwszy (i ostatni!) zamówiłem na
stronie
> Cenegi...Chociaż od wczoraj widnieje "Status zamówienia: zrealizowane"(a przelew
puściłem
> tydzień temu!),t

Ja zaplacilem karta w niedziele rano, a we wtorek paczuszka z EK KBL byla juz u mnie
w domu. Nie powiem gra mi sie podoba, zamierzam w nia grac przez weekend. :)


A jak wrażenia?? Ja chwile grałem palladynem i całkiem całkiem, mag to porażka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natanadler,niestety nie używam GG,ale jeśli jestes Pracownikiem Cenegi,to bardzo chętnie Ci podam nr zamówienia!:)
Ps.Acha,to była edycja standardowa,a zamówienie (i kase z mBanku) wysłałem w sobotę póznym wieczorem...
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:11, natanadler napisał:

A jak wrażenia?? Ja chwile grałem palladynem i całkiem całkiem, mag to porażka:/


Mag to porazka. Na poczatku zaczalem grac magiem. Juz podczas pierwszych misji slaby przeciwnik potrafil niemal do cna wybic moja armie. A jak sie dwie bitwy pod rzad nalozyly... masakra byla. Zaczalem wiec grac Wojownikiem. I wrescie cos moja armia mogla zdzialac na polu bitwy. :) Gra ogolnie bardzo mi sie podoba. Szczegolnie sobie upodobalem odciaganie potworow od skarbow przez co udaje sie je czasem przechwycic bez uzywania argumentu sily. Bardzo fajnym pomyslem jest mozliwosc zbierania skarbow podczas walki. Co sie zas tyczy Edycji Kolekcjonerskiej - ta jest po prostu swietna. Miecz do otwierania listow sie przydaje. Kart tylko nie rozpakowalem, przyda mi sie nowa talia jak wyjazdy integracyjne w pracy bede mial. :) Proponuje o samej grze rozmawiac w watku jej poswieconym, gdyz tutaj po prostu temat szybko ucichnie, a tam mysle duzo wiecej uzytkownikow bedzie wyrazac swoje opinie o tej grze.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27986&u=372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:15, gienek1 napisał:

Ps.Acha,to była edycja standardowa,a zamówienie (i kase z mBanku) wysłałem w sobotę póznym
wieczorem...


Upewnij sie, ze wybrales w zakladce Przelewy "przelew dowolny" oraz wprowadziles poprawne haslo jednorazowe. Tez mam konto w mBanku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman,no coś się zmył ten Natanadler...:/ Znasz Go moze? Rzeczywiście jest Przedstawicielem Cenegi?

Edytka: Wszystko dobrze zrobiłem...We wtorek status zamówienia zmienił się z "oczekiwanie na płatność" w "przyjęty do realizacji" a wczoraj na "zamówienie zrealizowane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:24, gienek1 napisał:

Wojman,no coś się zmył ten Natanadler...:/ Znasz Go moze? Rzeczywiście jest Przedstawicielem
Cenegi?


Osbiscie nie znam. Jednak z tego co wiem to natanadler pracuje w firmie Cenega i zajmuje sie wlasnie sklepem internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:24, gienek1 napisał:

Wojman,no coś się zmył ten Natanadler...:/ Znasz Go moze? Rzeczywiście jest Przedstawicielem
Cenegi?


Jak odbierasz osobiście to masz okazję go spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman,to w takim razie prośba,bo jestem kompletną "Lamą komputerową"-w co,gdzie mam tu kliknąć,żeby się z Nim skontaktować,skoro się zadeklarował z pomocą (chociaż tak perfidnie przepadł;)) ?! ...No nie używam GG,ale moze mailem..?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:36, gienek1 napisał:

No nie używam GG,ale moze mailem..?:/


Mozesz mu wyslac maila podal go w sygnaturce (ten tekst, ktory widzisz na dole posta, w moim przypadku jest to "My name is Man... Wojman". Co do przepadniecia - zwroc uwage na fakt, ze jest piatek, wieczor dosc pozny a on jest tez po pracy i chce odpoczac albo pograc. Mysle, ze jak natanadler bedzie mial chwilke czasu to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:36, gienek1 napisał:

Wojman,to w takim razie prośba,bo jestem kompletną "Lamą komputerową"-w co,gdzie mam
tu kliknąć,żeby się z Nim skontaktować,skoro się zadeklarował z pomocą (chociaż tak perfidnie
przepadł;)) ?! ...No nie używam GG,ale moze mailem..?:/

No dobra już sam "odkryłem" Jego adres w gramsajcie:D ...Ja naprawdę jestem lama...:/
Ps.A na Waszą pomoc liczyć,to...:/ ...Dobranoc...
EDIT: Wojtas spoko! Dzięki za info:) ...Wyśle Mu teraz maila-może jutro mi odpisze (lub w poniedziałek)-mam nadzieję,że mnie zapamięta;) Jeszcze raz dzięki i spokojnej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:15, gienek1 napisał:

Natanadler,niestety nie używam GG,ale jeśli jestes Pracownikiem Cenegi,to bardzo chętnie
Ci podam nr zamówienia!:)
Ps.Acha,to była edycja standardowa,a zamówienie (i kase z mBanku) wysłałem w sobotę póznym
wieczorem...
i


Odpowiedziałem Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować