• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Uldin

Dziwny problem z dźwiękiem

Pytanie

Mam dziwny problem słyszę muzykę wszytko na full ale za to słów prawie wcale, bardzo cicho, format nie pomógł a nigdy nie miałem takiego problemu.

Wydaje mi się że ten problem powstał przez to że zainstalowałem jakieś programy do karaoke.

Siedzę już tak z 2 miechy i komputer normalnie jest bezużyteczny ;[ na żadnym forum nie potrafili mi udzielić odpowiedzi ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.10.2008 o 08:50, Uldin napisał:

Mam dziwny problem słyszę muzykę wszytko na full ale za to słów prawie wcale, bardzo
cicho, format nie pomógł a nigdy nie miałem takiego problemu.

Wydaje mi się że ten problem powstał przez to że zainstalowałem jakieś programy do karaoke.

Siedzę już tak z 2 miechy i komputer normalnie jest bezużyteczny ;[ na żadnym forum nie
potrafili mi udzielić odpowiedzi ;[


Ściągnij sobie najnowsze kodeki np. http://www.free-codecs.com/download/k_lite_Mega_Codec_Pack.htm
sam z nich korzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2008 o 08:50, Uldin napisał:

Mam dziwny problem słyszę muzykę wszytko na full ale za to słów prawie wcale, bardzo
cicho, format nie pomógł a nigdy nie miałem takiego problemu.

Wydaje mi się że ten problem powstał przez to że zainstalowałem jakieś programy do karaoke.

Siedzę już tak z 2 miechy i komputer normalnie jest bezużyteczny ;[ na żadnym forum nie
potrafili mi udzielić odpowiedzi ;[



A jeśli to ci nie pomgło co napisał Cierpik14 sprawdź czy napewno na głośności nie masz przyciszonych słóow.... Bo ja się często tak bawię z muzyką na mikserze lub kompie że włączam bass a przciszam głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już wcześniej ściągałem najnowsze kodeki i sterowniki niestety nic pomogło. Jak już mówiłem formatowałem z 30 razy kompa, zawsze robię to tak samo, nigdy nie miałem takiego problemu tylko teraz się pojawił a format kompa nie pomaga ;[ problem cały czas ten sam...
To może być też przez przez Windowsa którego ostatnio instalowałem zmodowanego.

nie wiem tu chyba tylko format dosa pomoże niestety ja tego nie potrafię ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować