Zaloguj się, aby obserwować  
Grizzdow

The Club - wyrzuca do windowsa :/

8 postów w tym temacie

Hey. Mam taki problem mały z grą The Club. Komputer spełnia wymagania gry podane na pudełku i w ogóle. Nowe sterowniki do karty graficznej zainstalowałem (konkretnie do Geforce 6600 GT) i mało co dało. Problem jest taki że w trakcie gry dosyć regularnie po kwadransie, dwudziestu minutach albo po 10 minutach ... tak około ... po prostu zwyczajnie wyrzuca do windowsa :/ nie wyskakuje żaden komunikat ani nic ... poprostu wyskakuje i tyle. DirectX też reinstalowałem już kupe razy. Ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe coś Ty ;) jakbym miał pirata to bym sie tu nawet nie odzywał ;)
napisałem że spełnia wymagania podane na pudełku :)
skoro jest w TopSellerze za 40zł to po co piracić jak za tak niewielką cene jest gra ;)
no Tobie działa ... mi sie zdaje że to jakiś mały bzdet tylko kurde nie wiem jaki :/ ... zawsze sie potem okazuje że to jakaś drobnostka była ;p;p ale tym razem jestem w kropce :( ...
może jakąś wskazówką bedzie to że tekstury głównego bohatera mi troche prześwitywały na początku jak koleś był w słońcu ... i musiałem dać cieniowanie na wysokie żeby było dobrze ... może to ma jakieś powiązanie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 11:53, Grizzdow napisał:

Hey. Mam taki problem mały z grą The Club. Komputer spełnia wymagania gry podane na pudełku
i w ogóle. Nowe sterowniki do karty graficznej zainstalowałem (konkretnie do Geforce
6600 GT) i mało co dało. Problem jest taki że w trakcie gry dosyć regularnie po kwadransie,
dwudziestu minutach albo po 10 minutach ... tak około ... po prostu zwyczajnie wyrzuca
do windowsa :/ nie wyskakuje żaden komunikat ani nic ... poprostu wyskakuje i tyle. DirectX
też reinstalowałem już kupe razy. Ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dziekuje.


Witaj. Temat przenoszę do Podforum Pomocy Technicznej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur0 próbowałem na jakichkolwiek ustawieniach grafiki ;p;p z tym że cienie muszą być na wysokich bo wtedy mi koleś prześwituje ;p;p
a tak to nikt przez cały dzień nie miał innych pomysłów co może być tego powodem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wyrzuca czy minimalizuje ? bo ja miałem problem z minimalizowaniem się gier , po prostu któregoś dnia odpalam grę i zaczyna mi się ona minimalizować co jakieś 10-15 min. , a gry spełniały w całości wymogi gier. Takie to upierdliwe , nie wiem czym to było spowodowane i nie uporałem się z tym miałem to przez jakieś tydzień aż przestało w końcu. Tak że to jest różnica , minimalizacja i wyrzucanie do win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie niestety całkiem wywala do windowsa ... jakby minimalizowało to pół biedy ;p klikłoby sie spowrotem maxymalizacje i po sprawie ;p nie mam pojęcia czego to może być wina ... strasznie dziwna sprawa :/ ... mam nadzieje że u mnie też to tak przejdzie samo jak Ci z tą minimalizacją Sweet16 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować