Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowa eksplozja multimediów #8

29 postów w tym temacie

Fajnie, fajnie ale najbardziej i tak czekam na Prince of Persia i nowego Tekkena no ale te nowe Kroniki Riddicka też zapowiadają się ciekawie :) Proszę zmieńcie ten odtwarzacz bo albo strasznie długo się buforuje albo w ogóle się nie włacza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:02, Zaitsev napisał:

> Oj nie ładnie, że gram.pl, wzorem zagranicznych mediów, takie babole wyciąga na
światło
> dzienne (na oficjalnej stronie konsolowego Wiedźmina nie ma tego obrazka) ;).

Och faktycznie - zupełnie jakby przeciętnego gracza obchodziła taka pierdoła...
Poza tym - to oficjalne screeny prasowe.


Przecież żartowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie kwestia odtwarzacza, ale servera. W sumie jak zawsze :)
A Trine od razu przykuł moją uwagę, warto zobaczyć, jak prezentuje się w akcji - jedno słowo: cudnie. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza że jest to gra na PSN, więc na pieca może tanio wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne filmiki (choć ten od Mirors Edga ma źle zgraną muzykę).
Czy zapowiada się Sam i Max Sezon 2? Zapisuje się na pre order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie głównie screeny z Tekkena 6 - efekt przy uderzeniu jakoś specjalnie nie imponuje...

Owszem, graficzny styl serii Tekken został utrzymany, ale i tak czuje jakiś niedosyt. Cóż, sądzę że podczas gry i animacji będzie to wyglądać znacznie lepiej - bo na materiale statycznym cienko. Nowy Prince of Persia po prostu czaruje swoją baśniową grafiką, bowiem idealnie pasuje ona do tego typu gry. Wiedźmin na konsole trzyma poziom, gdyby jeszcze podczas gry było 60 fpsów to byłbym w niebie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo dużo świetnych screenów w tym wydaniu "szaleństwa(...)" , a to wszystko dzięki zbliżającym się wielkimi krokami świętom. :) Najlepsze screeny to zdecydowanie Prince of Persia , Demigod , Mirror''''s Edge DLC , Sam & Max: Sezon drugi oraz oczywiście wspaniałe The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena. Co do filmików to: pierwszy - LOL xD , drugi - ten zwiastun bardzo mi się podoba , trzeci - całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować