Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 15:44, Rosomk napisał:

> To już blisko :) Premiera. Jak jakieś pytania dotyczące gry pisać. Bardzo prosta jest.
A szczególniie
> ostatni Smok.
Czy oplaca sie oddawac wszystkie swoje srebrne klucze drzwiom demonów na cmentarzu?

jak masz 26 kluczy to wykorzystaj je w skrzynia na cmentarzu(swietna zbroja Arhonta) a jaeden zachowaj do demonicznych drzwi .Tam jest bardzo dobry miecz siewca sierot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:44, Rosomk napisał:

> To już blisko :) Premiera. Jak jakieś pytania dotyczące gry pisać. Bardzo prosta jest.
A szczególniie
> ostatni Smok.
Czy oplaca sie oddawac wszystkie swoje srebrne klucze drzwiom demonów na cmentarzu?



Nie nie rób tego. Jest w nich słaba nagroda. Lepiej uzbieraj te 2 kluczy i idz do gildii. Tam znajdziesz w skrzyni piękny młot. Uwierz zbieranie kluczy na niego jest warte zachodu. Gobosa biore na hita(brałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:48, NeVeN napisał:

> > To już blisko :) Premiera. Jak jakieś pytania dotyczące gry pisać. Bardzo prosta
jest.
> A szczególniie
> > ostatni Smok.
> Czy oplaca sie oddawac wszystkie swoje srebrne klucze drzwiom demonów na cmentarzu?


Nie nie rób tego. Jest w nich słaba nagroda. Lepiej uzbieraj te 2 kluczy i idz do gildii. Tam
znajdziesz w skrzyni piękny młot. Uwierz zbieranie kluczy na niego jest warte zachodu. Gobosa
biore na hita(brałem).

za to warto za 25 pancerz arhonta.A ten młot jest do...Kiepski.Jak masz tylko 25 kluczy to kup najlepszy miecz w grze w sklepiku w kamiennej atlanice .Moj ziom

20071029155120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:55, NeVeN napisał:

Skad masz ten helm???

cała zbroje(wrzystkie elementy:buty,hełm,zbroja,spodnie,rekawice) sa w tej skrzyni za 25 kluczy na cmentarzu co sie takie tabliczki wykopoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:08, NeVeN napisał:

Wiem który to cmentarz ja zbierałem te klucze krótko bo miałem pismo Play tam było wszystko
opisane..;p

Jak ja zbierałm klucze to myslalem ze jajko zniose(mowiac ładnie)W koncu miałem dosyc i sprawdziłem na forum xD.A jeszcze jedno Zbieraj na miecz ktory jest w sklepiku koło dworu Lady cos tam w Kmiennej Altanie.JAcka w ostatecznej walce :Fizyczna tarcza ,wiele atakow i 3 trzech podjesciach jego do mnie juz nie zył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:15, witek194 napisał:

> Wiem który to cmentarz ja zbierałem te klucze krótko bo miałem pismo Play tam było wszystko

> opisane..;p
Jak ja zbierałm klucze to myslalem ze jajko zniose(mowiac ładnie)W koncu miałem dosyc i sprawdziłem
na forum xD.A jeszcze jedno Zbieraj na miecz ktory jest w sklepiku koło dworu Lady cos tam
w Kmiennej Altanie.JAcka w ostatecznej walce :Fizyczna tarcza ,wiele atakow i 3 trzech podjesciach
jego do mnie juz nie zył :D

Ja tam używam tylko multistrika oraz czasami berserkera.Spoko pancerz ale ja wżyciu tyle kluczy nie uzbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem gdy gralem złym to nawet 10 kluczy nie miałem.Ale jak grałme na 2 profilu dobrym to od poczatku zbierałem kluczy.Nie ktore wskazowki gdzie jest srebrny klucz sa w poradniku.Ale najlepiej wpisac w google 2 frazy: fable srebrne klucze po czym strona zapełni sie adresami.Polecam:DJak zbierałes od poczatku klucze i uwazales na to to napewno uzbierasz je;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie budowe w grze miałem na maxa ale i tak niemogłem wyciągnąć miecza z kamienia koło świątyni. moze ktoś mi napisać co jeszcze jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:56, Xanas napisał:

moze ktoś mi napisać co jeszcze jest potrzebne?

Musisz mieć wszystkie "czerwone" (czyli związane z siłą) atrybuty na siódmym (maksymalnym) poziomie. Oprócz budowy fizycznej jest tam zdrowie i (chyba) wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 16:56, Xanas napisał:

mam pytanie budowe w grze miałem na maxa ale i tak niemogłem wyciągnąć miecza z kamienia koło
świątyni. moze ktoś mi napisać co jeszcze jest potrzebne?

Sprawdź stronę wcześniej to sie dowiesz.Miecz jest słaby,nie opłaca sie go wyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:50, Lukas813 napisał:

Wiecie może z jakiej strony można pobrać spolszczenie do tej gry?

Sprawdż w googlach,coś na pewno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większy klimat grać po angielsku wg. mnie. I tak dobrze, że spolszczenie jest kinowe a nie zabójczy polski dubbing... Ale wole oakvlle (czy jakoś tak) od dębowej doliny, hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie bo jestem nowy
Czy opłaca sie szukac kluczy na Zbroje Bitewną Archona czy lepiej kupic Płytowo-kolczugową
a i jeszcze jak ktoś zna stronke z trainerami bo mi nie działają ani +10 ani +7 do polskiej wersji
pliska bo jestem bez misji pobocznych a głównej nie chcem jeszcze ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:39, 92Pawcio92 napisał:

Takie pytanie bo jestem nowy
Czy opłaca sie szukac kluczy na Zbroje Bitewną Archona czy lepiej kupic Płytowo-kolczugową
a i jeszcze jak ktoś zna stronke z trainerami bo mi nie działają ani +10 ani +7 do polskiej
wersji
pliska bo jestem bez misji pobocznych a głównej nie chcem jeszcze ruszac

Oczywiście,że opłaca się szukać kluczy bo bojowa zbroja Archonta jest najlepsza w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 12:45, Rosomk napisał:

Oczywiście,że opłaca się szukać kluczy bo bojowa zbroja Archonta jest najlepsza w grze.

Miałem ją :) Wogóle we Fable przed 2 końcowymi misjami miałem wszystko, nawet wymaxowaną Postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:47, ShaDoW Energy napisał:


> Oczywiście,że opłaca się szukać kluczy bo bojowa zbroja Archonta jest najlepsza w grze.

Miałem ją :) Wogóle we Fable przed 2 końcowymi misjami miałem wszystko, nawet wymaxowaną Postać.

Ja tej zbroi nie miałem, wiekszość gry przeszedłem na świetlanej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 12:49, Rosomk napisał:

Ja tej zbroi nie miałem, wiekszość gry przeszedłem na świetlanej płytce.

Cóż pewnie miałeś dużo trudu ze znalezieniem kluczy? Nie martw się ja też miałem kłopoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować