Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2006 o 16:58, Liqid napisał:

Mi się nigdzie nie pojawiła misyjeczka z śnieżnym trollem


Musiała ci się pojawić- jest dostępna zaraz po trenignu, jednak nie można jej podjąć ze względu na zbyt niski poziom sławy

Dnia 10.04.2006 o 16:58, Liqid napisał:

Jaki to sposób z długim przechodzeniem treningu?


Normalnie. Nabijasz punkty sławy na treningu, robisz zapis bohatera, rozpoczynasz grę od początku, wczytujesz bohatera. Te czynności powtarzasz aż do znudzenia.

Dnia 10.04.2006 o 16:58, Liqid napisał:

Miernota z tej łzy avo, trzeba było wybrać Aeonka.


Z informacji zamieszczonych w poradniku wynika, że są to bronie bliźniacze, więc ich statystyki powinny być identyczne

(...) BTW: następnym razem postaraj się przeczytać kilka poprzednich stron wątku. Jestem pewien, że na bardzo podobne pytania, odpowiadałem nie dalej jak przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 18:49, żyrafa napisał:

moze to i glupie pytanie ale jak naciskam f9 to jaki musze przycisk na mapce wcisnac zeby sie
po niej swobodnie poruszac??;)


na klawiaturze numerycznej 8,6,4,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:58, Liqid napisał:

Mi się nigdzie nie pojawiła misyjeczka z śnieżnym trollem. Najłatwiej wygrać lalkę maze''a
w rzucaniu grosikiem, reszta gier trudna. Jaki to sposób z długim przechodzeniem treningu?
Miernota z tej łzy avo, trzeba było wybrać Aeonka.
Tego dzieciaka spotkałem dużo póxniej. Trzeba się dłużej pokręcić po pld. kamiennej altanie
a kiedyś spotkasz tego od lalek.


A mi wlasnie wszystkie gry latwo oprocz grosika! Widac to taka niekobieca gra albo cuś.
Aeon tez niezbyt. Solus jest super, jeden taki mlot z Gildii niezly (chyba ten, jeden z dwóch, moze mi sie miesza). Ale tak mysle, zeby znalezc taka bron, zeby jak najwiecej ulepszen moc dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:37, Abi Dalzim napisał:

Wie ktoś może czy w angielskiej wersji (w której nie ma buga) można grać dalej złym charakterem
nosząc maskę Jacka?



Można w każdym razie ja mogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:06, Abi Dalzim napisał:

> Można w każdym razie ja mogłem :)

A czy ona coś daje? Ma jakieś staty czy coś?


Nic nie zauwarzyłem oprócz tego że jak miałem Dobro na maxa to teraz miałem zło na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:18, SimFury napisał:

Nic nie zauwarzyłem oprócz tego że jak miałem Dobro na maxa to teraz miałem zło na maxa :)


Ale jak grałem dobrym (2 razy) to miałem tylko opcję "odrzuć maskę Jacka". Jak to zrobiłeś, że ją przyjąłeś jak byłeś dobrym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:23, Abi Dalzim napisał:

> Nic nie zauwarzyłem oprócz tego że jak miałem Dobro na maxa to teraz miałem zło na maxa
:)

Ale jak grałem dobrym (2 razy) to miałem tylko opcję "odrzuć maskę Jacka". Jak to zrobiłeś,
że ją przyjąłeś jak byłeś dobrym?


Normalnie nic nie wcisakłem ;p będzie się zmagał z nią aż wkońcu ulegnie i załorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 21:38, SimFury napisał:

Normalnie nic nie wcisakłem ;p będzie się zmagał z nią aż wkońcu ulegnie i załorzy :)


Aaaa, to tego nie wiedziałem :) Myślałem, że dobrzy mogą tylko maskę odrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasie gry na terenie Gildi pojawia sie postac ( na zielono ) oprowadzająca kilka innych postaci po Gildi . Nie da sie z nią pogadać ... jest to pewnie jakas dodatkowa misja . Czy ktos wie o co z tą postacia chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 15:27, artusiek napisał:

W czasie gry na terenie Gildi pojawia sie postac ( na zielono ) oprowadzająca kilka innych
postaci po Gildi . Nie da sie z nią pogadać ... jest to pewnie jakas dodatkowa misja . Czy
ktos wie o co z tą postacia chodzi ?


Przeczytaj strony poprzednie dokładniej 63-64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już od dłuższego czasu przejść Fable poraz drugi. Z prostej przyczyny - nie chce mi się, to co twórcy zaoferowali poza głównym wątkiem gry wcale nie jest takie zajmuję, wręcz często nużące. Gram teraz złym, wszyscy uciekają, żadnej kobiety sobie nie można załatwić(oprocz L.G) i ogolnie nudno. Na potworki i bandytow sensu nie ma isc, skoro mam doświadczenie na max. Ostatnio bawię się w kupno i wynajm domków, póki co kupiłem domy i sklepy w Dębowej Dolinie i Sękowej Polanie i mam dość :). Więc się zastanawiam, co tu robić. Też macie takie podobne wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować