• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zakampiacz

Fallout 3 - problem z patchem

Pytanie

Ściągnąłem patcha z gram.pl i przy próbie zaaplikowania dostaję "Fallout 3 has not been found. The installer will now abort" po czym instalator sie zamyka. Chwilę pomyślałem i doszedłem do wniosku że może musze ściągnąć patcha to wersji UK ze strony Bethesdy (grę zainstalowałem w j. angielskim) ale tamten patch co prawda się włącza ale nie aktualizuje żadnego pliku z powodu niezgodnej wersji...

wtf? czyżby ludzie co zainstalowali angielską wersję językową byli skazani na niepatchowalną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Rozwązanie problemu dla osób kórym nie chce zainstalować się PATCH 1.0.0.15:

Pierwsze łatwe:
-zainstalować gre od początku i wybrać opcję "Zainstaluj dla wszystkich uzytkowników na tym komputerze"

Drugie trudniejsze:
-otwieramy rejest (Start->uruchom->regedit)
-kopiujemy gałąź
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall \{974C4B12-4D02-4879-85E0-61C95CC63E9E}
do
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{974C4B12-4D02 -4879-85E0-61C95CC63E9E}

Dla porządku napiszę, że to nie ja na to wpadłem, a wklejam tylko rozwiązanie znalezione w necie :)

Może o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2008 o 22:18, Marius77 napisał:

Drugie trudniejsze:
-otwieramy rejest (Start->uruchom->regedit)
-kopiujemy gałąź
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall \{974C4B12-4D02-4879-85E0-61C95CC63E9E}

do
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{974C4B12-4D02
-4879-85E0-61C95CC63E9E}


To tak swoją drogą, prościej by było utworzyć nowy plik w notatniku, napisać tam (bez czudzysłowia):

"Windows Registry Editor Version 5.00

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{974C4B12-4D02 -4879-85E0-61C95CC63E9E}"

Potem zmienić rozszerzenie na .reg, otworzyć plik i potwierdzić zmianę.

Przynajmniej w ten sposób miałoby się pod ręką gotowca na wypadek reinstalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2008 o 21:15, Sth`Devilish napisał:

Jesteś pewien, że próbujesz zainstalować patcha w wersji UK, a nie w wersji US? http://fallout.bethsoft.com/eng/downloads/patches.html


tak, pozatym dla pewności ściągnąłem oba patche ze strony bethesdy i ten z gram.pl, zaden nie chce mnie spaczować xD


a co do modyfikacji rejestru to efekt powinien byc taki jakbym zainstalował dla wszystkich uzytkowników, ale chyba coś namieszałem bo dalej nie działa. dzięki za pomoc, i tak mam od wczoraj reke w gipsie to nie pogram :( jak znajde chwile to przeinstaluje poprostu.

tenks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2008 o 15:47, zakampiacz napisał:

Ściągnąłem patcha z gram.pl i przy próbie zaaplikowania dostaję "Fallout 3 has not been
found. The installer will now abort" po czym instalator sie zamyka. Chwilę pomyślałem
i doszedłem do wniosku że może musze ściągnąć patcha to wersji UK ze strony Bethesdy
(grę zainstalowałem w j. angielskim) ale tamten patch co prawda się włącza ale nie aktualizuje
żadnego pliku z powodu niezgodnej wersji...

wtf? czyżby ludzie co zainstalowali angielską wersję językową byli skazani na niepatchowalną
grę?


Patch da się zainstalować. I to bez żadnych problemów. Haczyk w tym, że trzeba mieć zainstalowaną w pełni spolszczoną wersję tzn. napisy i głos. W wersji bez spolszczenia lub tylko napisy pl z głasami en nie wykryje sainstalowanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować