Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

21969 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2010 o 16:08, NintendoPassion napisał:

> Co to jest i do czego służy?

Jako podpowiedź dodam, że jest to związane z konsolą Nintendo.


Yyyy, zgaduję że jest to obudowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:19, green1992 napisał:

> > Co to jest i do czego służy?
>
> Jako podpowiedź dodam, że jest to związane z konsolą Nintendo.

Yyyy, zgaduję że jest to obudowa ?


I tak i nie. Zdjęcie przedstawia to urządzenie rozłożone na pół. Przyjrzyj się dokładnie co w nim jest. To nie jest gra, ale ma coś z nimi wspólnego. Szukaj w akcesoriach do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:22, NintendoPassion napisał:

> > > Co to jest i do czego służy?
> >
> > Jako podpowiedź dodam, że jest to związane z konsolą Nintendo.
>
> Yyyy, zgaduję że jest to obudowa ?

I tak i nie. Zdjęcie przedstawia to urządzenie rozłożone na pół. Przyjrzyj się dokładnie
co w nim jest. To nie jest gra, ale ma coś z nimi wspólnego. Szukaj w akcesoriach do
...


Ta metalowa blaszka mi utrudnia ;p trochę przypomina joypad do konsoli ;P albo wejściówkę do Kartridży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 19:47, green1992 napisał:

Ta metalowa blaszka mi utrudnia ;p trochę przypomina joypad do konsoli ;P albo wejściówkę
do Kartridży :)


Druga część Twojej wypowiedzi naprowadza Cię na poprawniejszy tor. Szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 19:53, NintendoPassion napisał:

Druga część Twojej wypowiedzi naprowadza Cię na poprawniejszy tor. Szukaj dalej :)


Czy to jest fragment pegasusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:59, green1992 napisał:


> Druga część Twojej wypowiedzi naprowadza Cię na poprawniejszy tor. Szukaj dalej
:)

Czy to jest fragment pegasusa ?


O Boże wielki na niebie Najwyższy! Nie będziesz bezcześcił imienia Nintendo świętego na daremne! :D
W pytaniu jest napisane, że związane z Nintendo, zatem nie z jego podróbą pegazusem. :D
Już sam mój nick daje sygnał, że nie mam poszanowania dla żadnej podróby Nintendo :D

Jest to urządzenie do ... konsoli Nintendo. Szukaj szukaj bo chyba jesteś blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 20:12, NintendoPassion napisał:

O Boże wielki na niebie Najwyższy! Nie będziesz bezcześcił imienia Nintendo świętego
na daremne! :D
W pytaniu jest napisane, że związane z Nintendo, zatem nie z jego podróbą pegazusem.
:D
Już sam mój nick daje sygnał, że nie mam poszanowania dla żadnej podróby Nintendo :D

Jest to urządzenie do ... konsoli Nintendo. Szukaj szukaj bo chyba jesteś blisko :)


Haha, ej! Pegasus to była moja pierwsza konsola! xD Dostałem ją na swoje 5 urodziny i tak mi się wmówiło że jest najlepsza xP Pozostaje więc przy tym że służy to coś do Kartridży ;) eh.. xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:12, NintendoPassion napisał:

O Boże wielki na niebie Najwyższy! Nie będziesz bezcześcił imienia Nintendo świętego
na daremne! :D
W pytaniu jest napisane, że związane z Nintendo, zatem nie z jego podróbą pegazusem.
:D
Już sam mój nick daje sygnał, że nie mam poszanowania dla żadnej podróby Nintendo :D

Jest to urządzenie do ... konsoli Nintendo. Szukaj szukaj bo chyba jesteś blisko :)


Haha, ej! Pegasus to była moja pierwsza konsola! xD Dostałem ją na swoje 5 urodziny i tak mi się wmówiło że jest najlepsza xP Pozostaje więc przy tym że służy to coś do Kartridży ;) eh.. xd.

(Sorry za dwa posty, zacięło się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie będzie przypadkiem dźwigienka do wyjmowania cartridge"y ? Tylko to mi przychodzi do głowy, i mam nadzieję, iż tak brzmi fachowa nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 20:12, NintendoPassion napisał:

Jest to urządzenie do ... konsoli Nintendo. Szukaj szukaj bo chyba jesteś blisko :)


Jest to urządzenie od Nintendo SNES lub Nintendo 64 i chyba służy to do Kartridży... ta górna blaszka od pierwszej części trochę przypomina rumble pack...ale chwilowo od tego odchodzę bo nie jestem do końca pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wszyscy bardzo blisko. Jest to kartridż, ale do jakiej konsoli?

ON nie służy do wyciągania kartridży, tylko do czegoś innego. Ma własną odrębną funkcję :)

Nie do SNES i nie do N64, chociaż i one miały takie same dedykowane urządzenia o podobnej budowie. Dodam, że to co się błyszczy na zdjęciu, to nie blaszka lecz plastik. Przyjrzyjcie się dokładnie, co widać na tym urządzeniu? Nosi ślady zużycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 20:48, NintendoPassion napisał:

Nie do SNES i nie do N64, chociaż i one miały takie same dedykowane urządzenia o podobnej
budowie. Dodam, że to co się błyszczy na zdjęciu, to nie blaszka lecz plastik. Przyjrzyjcie
się dokładnie, co widać na tym urządzeniu? Nosi ślady zużycia.


Skoro nie SNES ani N64 to może NES? Kartridże do NES miały podobne zakończenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 21:01, NintendoPassion napisał:


> Skoro nie SNES ani N64 to może NES? Kartridże do NES miały podobne zakończenia...
:)

Rob się cieplutko!!!


Trafiłem ? xD bo jeżeli nie to Nintendo Game Boy mogę jeszcze wymienić xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 21:04, green1992 napisał:

Trafiłem ? xD bo jeżeli nie to Nintendo Game Boy mogę jeszcze wymienić xd


Nie. Jeszcze nie. Wszyscy jesteście blisko, ale nikt jeszcze nie odgadnął co to jest i do czego służy. Szperajcie dalej w akcesoriach Nintendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 21:09, NintendoPassion napisał:


> Trafiłem ? xD bo jeżeli nie to Nintendo Game Boy mogę jeszcze wymienić xd

Nie. Jeszcze nie. Wszyscy jesteście blisko, ale nikt jeszcze nie odgadnął co to jest
i do czego służy. Szperajcie dalej w akcesoriach Nintendo :)


Nie jest to czasem obudowa do gry wideo Nintendo NES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować