• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pyton1409

Problem z Grafika Geforce

Pytanie

Witam. Mam problem z wyświetlaniem grafiki ktory sie pojawił po zainstalowaniu najnowszych sterownikow od nvidi. podczas gry zauwazyłem ze tekstury i Cienie ktore sa dalej sa rozmazane i dopiero gdy do nich sie zblize nabieraja ostrości. przykład pokazany na obrazku :P usunałem wiec sterowniki i zainstalowałem poprzednie ale problem nie zniknął. próbowałem róznych ustawien graficznych z panelu nvidia ale problem dalej pozostaje. Assasin jest uruchomiony pod dx10 i wszystkie detale sa ustawione na maximum. w paneli nvidia ustawienia sa na Jakość + Anizotropowex16
mój sprzet to Intel Core 2 Duo E8400 3.0gzh 4gb ram patriot ginward geforce gtx260 896mb ddr3 448bit system vista home premium 32bit. wczesniej przed instalacja sterownikow nie było zadnych takich graficznych wybryków wiec jeśli ktos wie jak mi pomoc to z góry dziekuje :>

20081221121022

20081221121041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 21.12.2008 o 12:16, Pyton1409 napisał:

Witam. Mam problem z wyświetlaniem grafiki ktory sie pojawił po zainstalowaniu najnowszych
sterownikow od nvidi. podczas gry zauwazyłem ze tekstury i Cienie ktore sa dalej sa rozmazane
i dopiero gdy do nich sie zblize nabieraja ostrości. przykład pokazany na obrazku :P
usunałem wiec sterowniki i zainstalowałem poprzednie ale problem nie zniknął. próbowałem
róznych ustawien graficznych z panelu nvidia ale problem dalej pozostaje. Assasin jest
uruchomiony pod dx10 i wszystkie detale sa ustawione na maximum. w paneli nvidia ustawienia
sa na Jakość + Anizotropowex16
mój sprzet to Intel Core 2 Duo E8400 3.0gzh 4gb ram patriot ginward geforce gtx260 896mb
ddr3 448bit system vista home premium 32bit. wczesniej przed instalacja sterownikow nie
było zadnych takich graficznych wybryków wiec jeśli ktos wie jak mi pomoc to z góry dziekuje
:>

probowalem takze czyscic rejestr i pozostalosci po sterownikach driver cleanerem ale tez nic nie pomoglo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować