Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ASRock - płyty główne z podstawkami AM2 i AM2+ obsługujące także AM3

9 postów w tym temacie

Mnie w tym zestawieniu szokuje obecność płyty AM2NF3-VSTA. Będzie to bowiem jedyna płyta na świecie chyba z obsługą procesorów AM3 oraz złączem AGP i pamięciami DDR2. Muszę przyznać, że AsRock mnie zaskoczył - może bym w końcu ruszył się z naprawieniem tej płyty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sir Elrond - nie wiem, po co ta złośliwość, ja z płytami AsRocka mam jakie takie doświadczenie i większych problemów z nimi nigdy nie miałem, a wydajność była przyzwoita. Nie, że najwyższa, ale przyzwoita. Poza tym nie każdy potrzebuje od razu najdroższych i najszybszych komponentów, i właśnie dlatego takie firmy jak AsRock czy ECS są na rynku. Poza tym ja nadal twierdzę, że dobre komponenty to połowa sukcesu, trzeba to jeszcze umieć złożyć i skonfigurować, a z tym bywa różnie, nawet w sklepach i serwisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:58, mpietrasik napisał:

jest jakaś różnica między AMD 790GX a moim AMD 790X ??


Polecam zapoznanie się z tym: http://en.wikipedia.org/wiki/AMD_700_chipset_series - wszystko jest elegancko opisane. :]

pierdy - mi właśnie wczoraj poszły tranzystory na płycie ASUS'a, i to takiej z górnej półki. To nie zależy od marki, tylko po prostu od szczęścia/pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, szkoda tylko, ze nie jestem aż tak dobry z angielskiego by wszystko zrozumieć ;/

E: no dobra załapałem tylko tyle, ze różni się tym, że 790GX ma wbudowaną karte graficzą i coś tam 55nm, a 790X jest bez karty i ma 65nm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować