Zaloguj się, aby obserwować  
MrRevolt

Konsola xbox 360 arcade a premium

6 postów w tym temacie

Witam, zastanawiam się nad kupnem konsoli xbox 360 tylko nie wiem jaka wersja Arcade czy Premium. Konsole wykorzystywałbym głównie do grania, nie zależy mi żeby oglądać na niej filmy czy słuchać muzyki od tego mam PC. Która z tych wersji nadaje się bardziej do grania, tylko i wyłącznie do grania !!. Czy aktualna wersja konsoli xbox 360 Arcade jest wyposażona w FALCON na płycie oraz w technologie 65nm ? Jak jest z awaryjnością tej konsoli ? Wiem, że nie posiada dysku, ale to nie problem mógłbym dokupić 20gb więcej mi nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz Premium. Dyski kupowane osobno są drogie, a 60 GB przyda Ci się na instalację gier. Wszystkie konsole są już praktycznie wyposażone w Falcony. Na przyszłość pisz jednak w temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=2863 :)
EDIT: Awaryjność istnieje nadal, podobno jednak w minimalnym stopniu. Sam musiałem swojego Xboxa z Falconem na pokładzie wysyłać do serwisu, bo padł mi we wrześniu. Po dwóch tygodniach otrzymałem jednak nową konsolę, która działa do dziś. Masz gwarancję na 3 lata od daty zakupu, także nie musisz się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:14, Szperacz Robson napisał:

Wybierz Premium. Dyski kupowane osobno są drogie, a 60 GB przyda Ci się na instalację
gier. Wszystkie konsole są już praktycznie wyposażone w Falcony. Na przyszłość pisz jednak
w temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=2863 :)
EDIT: Awaryjność istnieje nadal, podobno jednak w minimalnym stopniu. Sam musiałem swojego
Xboxa z Falconem na pokładzie wysyłać do serwisu, bo padł mi we wrześniu. Po dwóch tygodniach
otrzymałem jednak nową konsolę, która działa do dziś. Masz gwarancję na 3 lata od daty
zakupu, także nie musisz się martwić :)



hmm nie wiem czemu jestem bardziej do Arcada przekonany nie wiem czemu ;>. BTW. na arcade pogram sobie we wszystkie gry w które pograłbym sobie na premium ? Bo gdzieś wyczytałem, że jakiś koleś miał z tym problem ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:22, MrRevolt napisał:

hmm nie wiem czemu jestem bardziej do Arcada przekonany nie wiem czemu ;>. BTW. na
arcade pogram sobie we wszystkie gry w które pograłbym sobie na premium ? Bo gdzieś wyczytałem,
że jakiś koleś miał z tym problem ;s

O ile wiem, to problem jest jedynie w grze przez sieć w Burnout Paradise. Ale naprawdę, nie kupuj Arcade, lepiej dołóż trochę pieniędzy do wersji Premium. Dysk się cholernie przydaje do gier. Przejdźmy może jednak już do wyżej wymienionego tematu :)

EDIT: Jeszcze jedno. Wyszły już wersje Jasper, także lepiej na nie poluj :) Patrz, czy konsola jest wyprodukowana po październiku 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować