Zaloguj się, aby obserwować  
Crops

Schranz

18 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 17:36, Furiza napisał:

Mam się wypowiedzieć? To ja zacytuję kawałek Zmazy:

''A twój taniec, te podrygi,
to są jakieś zwykłe rzygi,
nawet nie wiesz, co to pogo,
jesteś d**a, jesteś nogą... ''

Oczywiście nikogo nie obrażając...

Tyle mam do powiedzenia o muzyce Schranz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol teraz żeś przegiął... To, że ci się to nie podoba to nie znaczy, że wszyscy muszą się zapoznawać z twoją irytacją (nie) na poziomie. Fakt sam jej nie rozumiem i co więcej słucham takiej samej muzyki co ty (wnioskuje po GS''ie), ale bez przesady znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeeezu to jest straszne :D Szanuje ludzi którzy tego słuchają, ja mam za słabe nerwy na coś takiego...
Ale w moim przekonaniu z muzyką to ma raczej niewiele wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:56, Marcin08 napisał:

jeeeezu to jest straszne :D Szanuje ludzi którzy tego słuchają, ja mam za słabe nerwy
na coś takiego...
Ale w moim przekonaniu z muzyką to ma raczej niewiele wspólnego...


To z czym "ma wspólnego"?
Z kluskami?

To, że jakiś gatunek muzyczny Wam się nie podoba, nie czyni od razu go "nie muzyką"...

Furiza >>> Jest pełno forów muzycznych ukierunkowanych na takie brzmienia i prędzej tam znajdziesz odpowiedź, jednocześnie nie narażając się na takie durne komentarze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:51, Doktor14 napisał:

Lol teraz żeś przegiął... To, że ci się to nie podoba to nie znaczy, że wszyscy muszą
się zapoznawać z twoją irytacją (nie) na poziomie. Fakt sam jej nie rozumiem i co więcej
słucham takiej samej muzyki co ty (wnioskuje po GS''ie), ale bez przesady znowu...

niby dlaczego?
każdy ma prawo do wyrażania własnych pglądów, a to, ze ubrałem je w nie moje słowa, to chyba nie grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:05, Marcin08 napisał:

wiesz, dla mnie muzyką, jest coś co ma jako taką melodię i harmonię, a tego w tym Schranzu
nie widzę...


Skoro nie słyszysz w tym melodii, to już Twój brak rozeznania, bo pomimo "ściany beatu" w tym łomocie dość często pojawia się melodia.
Natomiast gdyby nie zabawy z harmonią w muzyce, to prawdopodobnie nadal słuchalibyśmy następców Mozarta i Beethovena,a nie tylu najróżniejszych gatunków. ;)

Czy to się Tobie podoba czy tez nie, Shranz, tak samo jak i równie debilny Grindcore czy DiscoPolo jest muzyką, a nie czymś innym.
Po prostu Tobie się nie podoba i tyle.
Natomiast gdy starasz się przekonać kogokolwiek, że z muzyką nie mają te gatunki nic wspólnego, robisz z siebie zwykłego... zgadnij kogo. ;)

rogoz94 >>> Zwyczajnie nie mając nic ciekawego do powiedzenia w tym temacie, wlazłeś do niego i zrobiłeś na samym środku kupę.
Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz, napisałem, ze w moim przekonaniu nie jest muzyką. A zdaję sobie sprawę, że wiele osób uważa to za muzykę, lubi to i świetnie się przy niej bawi... Natomiast moja opinia jaka jest taka jest i nic jej nie zmieni. A napewno nie chcę nikomu wpajać że to coś na bank nie jest muzyką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie... tej muzyki nie da się słuchać :D.
Za bardzo psycho dzwięki i takie... ech, nie wiem jak to opisać, po prostu mi się to nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schranz ? Pierwsze słyszę ...

Hm. Jakoś tak kojarzy mi się ta muzyka z Melbourne Shuffle ( tak się to nazywa ? ). Owszem posłuchać sobie chwilę tego można ale na dłuższą metę bym chyba nie wytrzymał i zmienił ;-). Muzyka jak muzyka, taniec (?) nawet miejscami efektowny ( jak w przypadku M Shuffle ). Ogólnie to nie moje klimaty ale jak ktoś chce to sobie słucha, nie będę mu przecież zabraniał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:08, rogoz94 napisał:

niby dlaczego?
każdy ma prawo do wyrażania własnych pglądów, a to, ze ubrałem je w nie moje słowa, to
chyba nie grzech.


No niby tak, ale mimo, że napisałeś, że nikogo nie chcesz obrazić, to jednak kogoś mogłeś. A przecież każdy ma prawo słuchać czego chce i pewnie nikt nie chce być za to obrażany w jakikolwiek sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:23, Doktor14 napisał:

> niby dlaczego?
> każdy ma prawo do wyrażania własnych pglądów, a to, ze ubrałem je w nie moje słowa,
to
> chyba nie grzech.

No niby tak, ale mimo, że napisałeś, że nikogo nie chcesz obrazić, to jednak kogoś mogłeś.
A przecież każdy ma prawo słuchać czego chce i pewnie nikt nie chce być za to obrażany
w jakikolwiek sposób...

Masz rację, jednakże można to myślenie zastosować w ten sposób, że każdy ma prawo samemu określać, co go obraża. A idąc tym tropem dochodizmy do paranoi...
Poza tym, ja też nie czuję się szczęsliwie, gdy banda drecholi słuchających trance wyzywa mnie od brudów i śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:52, rogoz94 napisał:

Poza tym, ja też nie czuję się szczęsliwie, gdy banda drecholi słuchających trance wyzywa
mnie od brudów i śmieci.


Tak i tu się zgodzę... To jest moim zdaniem najgorszy gatunek ludzi. Dobra niech słuchają czego chcą, noszą się jak sami chcą, ale niech też zrozumieją. Tak tylko do tego potrzeba choć cząstki inteligencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 14:57, Doktor14 napisał:

> Poza tym, ja też nie czuję się szczęsliwie, gdy banda drecholi słuchających trance
wyzywa
> mnie od brudów i śmieci.

Tak i tu się zgodzę... To jest moim zdaniem najgorszy gatunek ludzi. Dobra niech słuchają
czego chcą, noszą się jak sami chcą, ale niech też zrozumieją. Tak tylko do tego potrzeba
choć cząstki inteligencji...

Zaczyansz byc taki jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować