Zaloguj się, aby obserwować  
mikus97

Laptop

4 posty w tym temacie

Witam, potrzebuje sterowników (głównie dzwiękowych) do laptopa Toshiba Tecra M2. W ogóle kupiłem niedawno laptopa i dzisiaj doszedl, myslalem ze nie bedzie windowsa, ale jest. Pisze ze trzeba windowsa uaktywnic w ciągu ponad 20 dni, mam z tym problem. Pewnie powiecie zeby poszukal w temacie o laptopach, ale ja nie chce ryc przez tyyleee stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:39, mikus97 napisał:

Witam, potrzebuje sterowników (głównie dzwiękowych) do laptopa Toshiba Tecra M2. W ogóle
kupiłem niedawno laptopa i dzisiaj doszedl, myslalem ze nie bedzie windowsa, ale jest.
Pisze ze trzeba windowsa uaktywnic w ciągu ponad 20 dni, mam z tym problem. Pewnie powiecie
zeby poszukal w temacie o laptopach, ale ja nie chce ryc przez tyyleee stron.

to nie ryj, tylko spytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:52, rogoz94 napisał:

> Witam, potrzebuje sterowników (głównie dzwiękowych) do laptopa Toshiba Tecra M2.
W ogóle
> kupiłem niedawno laptopa i dzisiaj doszedl, myslalem ze nie bedzie windowsa, ale
jest.
> Pisze ze trzeba windowsa uaktywnic w ciągu ponad 20 dni, mam z tym problem. Pewnie
powiecie
> zeby poszukal w temacie o laptopach, ale ja nie chce ryc przez tyyleee stron.
to nie ryj, tylko spytaj!

(^^%&&$%&$#3)!!!! czy zawsze musicie dawać te swoje rady? czy raz nie mozecie odpowiedziec czlowiekowi
ktory potrzebuje pomocy??????? ja sie zalamuje na tym forum...czy chociaz do rady nie mogla zostac dolączona wiadomosc??? po co to robicie??? zeby nabic sobie liczbe postow??? szkoda ze nie chcecie udzielic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować