• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Wizzardius

Battle Forge

Pytanie

Mam problem. Otóż dostałem cd-keya do bety, i link do sciagniecia sam nie wiem czego (wazylo 60 mb) zainstalowalem sam-nie-wiem-co i EA downloader managera. Pozniej kliknałem w ikonke exe sam-nie-wiem-czego i pojawil sie pasek sciagania i bez przerwey jest 0 % a pod spodem pisze Writing:dvm_bootsrapper.dll i o co chodzi? Co ja wogule sciagnałem? Co to jest to 60 mb? Ja chce sciagna normalna gre Battleforge i chce uzyc cd-keya który dostałem !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.01.2009 o 11:57, Wizzardius napisał:

Mam problem. Otóż dostałem cd-keya do bety, i link do sciagniecia sam nie wiem czego
(wazylo 60 mb) zainstalowalem sam-nie-wiem-co i EA downloader managera. Pozniej kliknałem
w ikonke exe sam-nie-wiem-czego i pojawil sie pasek sciagania i bez przerwey jest 0 %
a pod spodem pisze Writing:dvm_bootsrapper.dll i o co chodzi? Co ja wogule sciagnałem?
Co to jest to 60 mb? Ja chce sciagna normalna gre Battleforge i chce uzyc cd-keya który
dostałem !?!


Pobrałes program który pobierze battleforge na dysk, gra zajmuje ok 10GB, dopiero po pobraniu najnowszej bety pojawi się możliwość wpisania cdkey''a i odpalenia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2009 o 12:40, Wizzardius napisał:

10 GB? Ulala xDD A jakie są wymagania tej gry? (sprzętowe) tez nie moge tego znalesc:P


1. znaleŹć

2. http://www.battleforge.com/forum/showthread.php?t=458

System requirements
As we are in beta, the system requirements can still slightly change. The present system requirements are:

OS: Windows XP (with service pack 2) or Vista
Internet connection required: connection speed 512 kb (DSL or cable modem)

CPU
Minimum - Single Core 1.8GHz (recommended - Dual Core 2 GHz)

RAM
Minimum XP - 512 MB (recommended 1GB)
Minimum Vista - 1 GB (recommended 2GB)

Video
Minimum graphic cards:
Nvidia Gforce 6 Series
ATI Radeon 9500
Memory: 120 MB

Recommended graphic cards
Nvidia Gforce 8 Series or newer
ATI HD 3 Series or newer
Memory: at least 256 MB

Display
Minimum - 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzięki, ale jeszcze jedna sprawa, czy jak zatrzymam sciaganie na 10% np, to czy jak pozniej downlaodera wlacze jeszcze raz i znowu bedzie 0% to czy po prostu tak pisze i to 10% sie sciaglo i po prostu % będa szly odrobine szybciej, czy wszsytko od nowa sie ciagnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2009 o 19:14, Wizzardius napisał:

dzięki, ale jeszcze jedna sprawa, czy jak zatrzymam sciaganie na 10% np, to czy jak pozniej
downlaodera wlacze jeszcze raz i znowu bedzie 0% to czy po prostu tak pisze i to 10%
sie sciaglo i po prostu % będa szly odrobine szybciej, czy wszsytko od nowa sie ciagnie?:P


sciaga dalej, ja mialem problem ze pod koniec przy 99% wywaliło mi errora. ( sad but true ;p ) i myślałem że rozpierdziele kompa, ale dociaglo potem te 100mb spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować